instagram

Takı ve aksesuarlar; kombinasyonların adeta noktası; adeta virgülüdür. Onlar, styling çalışmalarının en vurucu, en mühim detaylarıdır. Hal böyle olunca 2015-2016 Sonbahar/Kış aksesuar trendlerini masaya yatırmak gerekliydi. Ve ben sizin için bunu yaptım. Bu sezona damgasını vuracak olan 15 aksesuar trendine gelin birlikte bir bakalım.

Öncelikle en önemlisinden dem vurayım. Bu sezon “bronş yılı” desem hiç abartmış olmam. En önemli aksesuar bronşlar. “Çok amaçlı bronş” ismini verdiğim bu bronşlar, saçtan tut da yakaya; yakadan tut da ayakkabıya; ayakkabıdan tut da manşetlere kadar her yere takılabiliyor. Hatta ve hatta düğme işlevi gören bronşlar görüyoruz. Bir diğer detay uzun eldivenler. Dirsek hizasında ya da dirseği geçen eldiven modelleri sezona hızlı bir giriş yapıyor. Kemer modellerinde de minik değişiklikler söz konusu. Zincir kemerlerin; elbise ve bluzleri taçlandırdığını görüyoruz. Geçtiğimiz sezondan miras oversized kemerler ise manto ve kabanları süslüyor. Yine geçtiğimiz sezona ait tek küpe, kürk atkı ve slim şal//kravat gibi aksesuarlarda sezonda yer alıyor.

Saç bantları, püsküllü ve çiçekli aksesuarlar, etnik takılar, fedora şapkalar, cuff bileklikler, tasma kolye ve multi yüzüklerin yeniden yorumlandığına şahit olmaktayız. Yeni sezon bende hayli heyecan uyandırdı. 2015-2016 Sonbahar/Kış aksesuar trendlerini siz nasıl buldunuz?

Bronş//Pins

Uzun Eldiven

Zincir Kemer

Çiçekli Aksesuarlar

Slim Kravat

Dış Giyimi Taçlandıran Kemerler

Kürk Atkı/Boyunluk

Tek Küpe

Fedora

Cuff Bileklik

Tasma Kolye//Chokers

Multi Yüzük

Püsküllü Aksesuarlar

Saç Bantları

Etnik Takılar

Görseller: Pinterest ve Vogue

2015-2016 Sonbahar/Kış Kadın Moda Trendleri

2015-2016 Sonbahar/Kış Ayakkabı Trendleri

2015-2016 Sonbahar/Kış Çanta Trendleri

2015-2016 Sonbahar/Kış Makyaj Trendleri

2015-2016 Sonbahar/Kış Saç Trendleri

2015-2016 Sonbahar/Kış Manikür Trendleri

2015-2016 Sonbahar/Kış Güneş Gözlüğü Trendleri

2015-2016 Sonbahar/Kış Jean Trendleri

2015-2016 Sonbahar/Kış Erkek Moda Trendleri

2016 İlkbahar/Yaz Gelinlik Trendleri

Henüz Yorum Yazılmamış

Attention Required! | Cloudflare

One more step

Please complete the security check to access xrated.phpshelltr.info

Why do I have to complete a CAPTCHA?

Completing the CAPTCHA proves you are a human and gives you temporary access to the web property.

What can I do to prevent this in the future?

If you are on a personal connection, like at home, you can run an anti-virus scan on your device to make sure it is not infected with malware.

If you are at an office or shared network, you can ask the network administrator to run a scan across the network looking for misconfigured or infected devices.

If you have technical issues, want to report a privacy/ copyright violation, have a general complaint about the site, advertising inquries or just want to say hello please contact me here(vogueisartblogger@gmail.com)