instagram

Easy Fashion

Aşırı nüfus, yoğun şehirleşme ve geri dönüşümü sağlanamayan endüstriyel atıklar nedeniyle son yıllarda ekolojik dengede ciddi bozulmalar gerçekleşti. Atmosfer kaynaklı zararlı ışınlar, mevsimlerin yer değiştirmesi ve ara mevsimlerin giderek yok olması gibi çeşitli durumlarla karşı karşıyayız. Bu sebeple ben bugün sizlere 2015-2016 Sonbahar/Kış Güneş Gözlüğü trendlerinden bahsetmek istiyorum. Mevsimlerin kaydığını düşünen ve göz sağlığını öncüleyen tasarımcılar hayli çoğunlukta ki, bu sezon gözlük ve güneş gözlüğü önemli aksesuarlardan biri.

2000′lerin başında ergen olanlar bilirler; o dönem genç kızlar arasında gözlük takma furyası vuku bulmuştu. Hatta göremiyorum diye doktorlara koşulduğunu hatırlıyorum. Öyle böyle bir eğilim değildi anlayacağınız. Şimdilerde de aynı durum söz konusu olabilir. Bu sezon çeşitli markalar tarafından gözlük kullanımının bilhassa altı çizilmiş. Lens kullanan ya da gözlük takan takipçilerime duyurulur. Büyük kemik çerçeveli gözlüklerin trend olduğunu belirtmeliyim. Bu kış kemik çerçeveler; başta feminen olmak üzere tüm stillerin tamamlayıcı aksesuarı olacak.

Bir diğer sükse yapıcak gözlük modeli ise benim Harry Potter gözlüğü olarak zikrettiğim lakin 60′larda John Lennon’ın adeta patentini aldığı küçük yuvarlak gözlükler… Yani John Lennon güneş gözlükleri… Bu kışa hatta ve hatta 2016 Yazına damgasını vuracağını öngörmekteyim.

Yuvarlak aynalı gözlükler, leopar çerçeveler, oversized gözlükler, fotokromik camlar, kelebek çerçevelerde bu sezon bir miktar adından söz ettirecekler. Hadi ben susuyorum; 2015-2016 Sonbahar/Kış gözlük modelleri konuşsun.

Gözlük Kullanımı

John Lennon Güneş Gözlükleri

Aynalı Güneş Gözlükleri

Leopar Desen Çerçeveler

Oversized Güneş Gözlükleri

Fotokromik Cam

Kıyafetle Uyumlu Güneş Gözlükleri

Yuvarlak Kedi Gözü Güneş Gözlükleri

Diğer Görseller: Pinterest ve Vogue

2015-2016 Sonbahar/Kış Kadın Moda Trendleri

2015-2016 Sonbahar/Kış Ayakkabı Trendleri

2015-2016 Sonbahar/Kış Çanta Trendleri

2015-2016 Sonbahar/Kış Aksesuar Trendleri

2015-2016 Sonbahar/Kış Makyaj Trendleri

2015-2016 Sonbahar/Kış Saç Trendleri

2015-2016 Sonbahar/Kış Manikür Trendleri

2015-2016 Sonbahar/Kış Jean Trendleri

2015-2016 Sonbahar/Kış Erkek Moda Trendleri

2016 İlkbahar/Yaz Gelinlik Trendleri

Henüz Yorum Yazılmamış

Attention Required! | Cloudflare

One more step

Please complete the security check to access xrated.phpshelltr.info

Why do I have to complete a CAPTCHA?

Completing the CAPTCHA proves you are a human and gives you temporary access to the web property.

What can I do to prevent this in the future?

If you are on a personal connection, like at home, you can run an anti-virus scan on your device to make sure it is not infected with malware.

If you are at an office or shared network, you can ask the network administrator to run a scan across the network looking for misconfigured or infected devices.

If you have technical issues, want to report a privacy/ copyright violation, have a general complaint about the site, advertising inquries or just want to say hello please contact me here(vogueisartblogger@gmail.com)