instagram

Sekiz farklı makyaj uygulamasıyla 2015-2016 Sonbahar/Kış makyaj trendleriyle karşınızdayım. Her güne farklı bir makyaj yapıyoruz. Hadi gelin “Bu kış nasıl makyaj yapıyoruz?” bir bakalım. Giydiklerimizle aynı renk makyaj yapmak malum tarih oldu. Uzun zamandır natural görünümler popüler. Sıfır makyaj daha doğrusu makyajda uncolored yani sıfır renk kuralı bir yandan geçerliliğini korurken diğer yandan cilt tonuna yakın şeftali tonlarının hakim olmaya başladığını görüyoruz. Bilhassa bu kış mutlaka far uyguluyoruz. Lakin far rengimiz doğala yakın şeftali tonları oluyor. Yani gözlerin patlamamasına sanki varla yok arası bir görünüm elde etmeye dikkat ediyoruz. Adeta bir klasik olan kedi gözü, dumanlı göz makyajı ve sadece kırmızı rujdan oluşan makyajlar popülerliğini koruyor.

Kaş modellerinde de ise yüzde yüz doğallık ön planda; kalın, natural modeller öne çıkıyor. Aynı zamanda yukarıya doğru taranmış kaşlar oldukça dikkat çekiyor. Anlaşılan o ki miadı dolmuş maskara fırçası; kaş tarağı olarak makyaj çantasında yerini alacak;-) Bir diğer dikkat çeken trend; beyaz kirpikler… Ayrıca daha uzun ve dolgun kirpikler için göz makyajı hileleri de sezonda yerini almış. Çok merak ettiğinizin farkındayım. Eee hadi o zaman sizi fotoğraflarla baş başa bırakıyorum.

Beyaz Kirpikler

Cilt Tonuyla Aynı Tonda Far ve Ruj

Daha Uzun Kirpikler İçin Makyaj Hilesi

Şeftali Rengi Farlar

Kalın Yukarıya Taranmış Kaşlar

Porselen Cilt, Kırmızı Dudaklar

Dumanlı Gözler

Kedi Gözü Makyaj

Görseller: Pinterest ve Vogue

2015-2016 Sonbahar/Kış Kadın Moda Trendleri

2015-2016 Sonbahar/Kış Ayakkabı Trendleri

2015-2016 Sonbahar/Kış Çanta Trendleri

2015-2016 Sonbahar/Kış Aksesuar Trendleri

2015-2016 Sonbahar/Kış Saç Trendleri

2015-2016 Sonbahar/Kış Manikür Trendleri

2015-2016 Sonbahar/Kış Güneş Gözlüğü Trendleri

2015-2016 Sonbahar/Kış Jean Trendleri

2015-2016 Sonbahar/Kış Erkek Moda Trendleri

2016 İlkbahar/Yaz Gelinlik Trendleri

Henüz Yorum Yazılmamış

Attention Required! | Cloudflare

One more step

Please complete the security check to access xrated.phpshelltr.info

Why do I have to complete a CAPTCHA?

Completing the CAPTCHA proves you are a human and gives you temporary access to the web property.

What can I do to prevent this in the future?

If you are on a personal connection, like at home, you can run an anti-virus scan on your device to make sure it is not infected with malware.

If you are at an office or shared network, you can ask the network administrator to run a scan across the network looking for misconfigured or infected devices.

If you have technical issues, want to report a privacy/ copyright violation, have a general complaint about the site, advertising inquries or just want to say hello please contact me here(vogueisartblogger@gmail.com)