instagram

Manikür, bundan yaklaşık 5.000 yıl öncesine dayanan kozmetik tedavilerinden biridir. Güzellik operasyonu diyebileceğimiz bu uygulama geçmişten günümüze ilgi nesnesi olmayı sürdürmüştür. Öyle ki manikür, günümüzde trend kavramı içerinde kendini güncelleyerek modanın alt kültürü haline gelmiştir. Hatta geçtiğimiz yıl nailart sanatçı ve hobiseverler için “Nailpolish” adlı Dünya’nın ilk nailart müzesi kurulmuştur. Dünya’nın dört bir yanından tırnak sanatına gönül vermiş sanatçı ve hobiseverler bu müzeye içerik gönderiyorlar. Birbirinden güzel nailart çalışmaları yer alıyor. Tırnak müzesini merak edenler buradan inceleyebilir.

Oje teknolojisindeki gelişmelerle de çığ gibi büyüyen bu sektör bayanların yakından takip ettiği mevzular arasında. Özellikle çeşitli renklerde yapılan Fransız manikürleri, renk geçişleri olan ombre manikür, günün anlam ve önemini yansıtan temalı nailart çalışmaları 2015-2016 Sonbahar/Kış manikür trendlerinde önemli bir yere sahip. Keza metalik renkler ve mavi rengin hakimiyetinden de söz etmek mümkün. Lafı daha fazla dolandırmadan sizi 2015-2016 Sonbahar/Kış manikür modellerini ile başbaşa bırakıyorum.

Mavi

Ombre Manikür//Ombre Nail

Çift Renk Fransız Manikür//Double French Manicure

Nude

Tırnak Sanatı//Nailart

Metalik Renkler

Görseller: Pinterest

2015-2016 Sonbahar/Kış Kadın Moda Trendleri

2015-2016 Sonbahar/Kış Ayakkabı Trendleri

2015-2016 Sonbahar/Kış Çanta Trendleri

2015-2016 Sonbahar/Kış Aksesuar Trendleri

2015-2016 Sonbahar/Kış Makyaj Trendleri

2015-2016 Sonbahar/Kış Saç Trendleri

2015-2016 Sonbahar/Kış Güneş Gözlüğü Trendleri

2015-2016 Sonbahar/Kış Jean Trendleri

2015-2016 Sonbahar/Kış Erkek Moda Trendleri

2016 İlkbahar/Yaz Gelinlik Trendleri

Henüz Yorum Yazılmamış

Attention Required! | Cloudflare

One more step

Please complete the security check to access xrated.phpshelltr.info

Why do I have to complete a CAPTCHA?

Completing the CAPTCHA proves you are a human and gives you temporary access to the web property.

What can I do to prevent this in the future?

If you are on a personal connection, like at home, you can run an anti-virus scan on your device to make sure it is not infected with malware.

If you are at an office or shared network, you can ask the network administrator to run a scan across the network looking for misconfigured or infected devices.

If you have technical issues, want to report a privacy/ copyright violation, have a general complaint about the site, advertising inquries or just want to say hello please contact me here(vogueisartblogger@gmail.com)