instagram

Tül, dantel, kürk, palet, pul gibi glam materyallerin sıklıkla kullanıldığı 2015-2016 Sonbahar/Kış sezonunda saç modellerinin über sade olmasını anlayışla karşılamak gerek. Kıyafetlerin ziyadesiyle hareketli; saç modellerinin ise ziyadesiyle durağan, normcore olduğunu görüyoruz. Bu sezon kahkülün bilhassa vurgulandığını söylemek gerek. Muntazam düzleştirilmiş kahkül yerine natural, hafif kabarık kahküller öne çıkıyor. Yine ziyadesiyle normcore toplanmış ense topuzu ve kolej örgüleri sezonda yerini almış. Yandan ayrılmış uzun saçlar ve yandan tutturulmuş at kuyruğu da uzun saçtan vazgeçemeyenlerin bir numaralı tercihi olacak. Heyecanlı modellerde de yok değil. Örneğin; saç tebeşiriyle pembeleştirilmiş saçlar… Ya da taşlı saç bronşları ile süslenmiş saç modelleri. Bu noktada saç bantlarını da unutmamak gerek.

Her sezon giderek yerini sağlamlaştıran dağınık perçemler, retro saç modelleri ve ıslak görünümlü saç modellerini de sizin için derledim. Fotoğraflarla desteklediğim 2015-2016 Sonbahar/Kış saç trendleri işte karşınızda.

Kahkül

Kurdeleli Kolej Örgüsü

Ensede Normcore Tokuz

Saç Bronşları

Yandan Ayrılmış Saçlar

Pembe Saçlar

Yandan Tutturulmuş At Kuyruğu

Retro Saç Modelleri

Dağınık Perçemler

Saç Bantları

Islak Görünümlü Saçlar

Görseller: Pinterest ve Vogue

2015-2016 Sonbahar/Kış Kadın Moda Trendleri

2015-2016 Sonbahar/Kış Ayakkabı Trendleri

2015-2016 Sonbahar/Kış Çanta Trendleri

2015-2016 Sonbahar/Kış Aksesuar Trendleri

2015-2016 Sonbahar/Kış Makyaj Trendleri

2015-2016 Sonbahar/Kış Manikür Trendleri

2015-2016 Sonbahar/Kış Güneş Gözlüğü Trendleri

2015-2016 Sonbahar/Kış Jean Trendleri

2015-2016 Sonbahar/Kış Erkek Moda Trendleri

2016 İlkbahar/Yaz Gelinlik Trendleri

Henüz Yorum Yazılmamış

Attention Required! | Cloudflare

One more step

Please complete the security check to access xrated.phpshelltr.info

Why do I have to complete a CAPTCHA?

Completing the CAPTCHA proves you are a human and gives you temporary access to the web property.

What can I do to prevent this in the future?

If you are on a personal connection, like at home, you can run an anti-virus scan on your device to make sure it is not infected with malware.

If you are at an office or shared network, you can ask the network administrator to run a scan across the network looking for misconfigured or infected devices.

If you have technical issues, want to report a privacy/ copyright violation, have a general complaint about the site, advertising inquries or just want to say hello please contact me here(vogueisartblogger@gmail.com)