instagram

Aksesuarda minimalist akımdan ziyade multi multi yoğunluk söz konusu. Özellikle saç aksesuarı, bronş, yüzük ve pin adı verilen aksesuar modellerinde çoklu kullanım söz konusu. Pin’i dış giyim, saç, kıyafet, ayakkabı, çanta olmak üzere pek çok yere iliştirmek mümkün. Ve birçok pin’i bir arada kullanmak özellikle popüler. Hayvan, eşya, yiyecek, mücevher gibi… pek çok ayrıntıyı pinlerde görebilirsiniz. Özellikle kelebek pinlerin ayrıca popüler olduğunu söyleyebilirim. Bunun dışında kolye ve yüzüklerde de multi akım almış başını gidiyor.

Multi Dış Giyim Bronşlar//Coat Pins
Alexander McQueen//Gucci

Kravat akımı, kadın modasına yine yeniden nüfus ederken fularında bir yere kaçtığı yok. Tasma kolyelerde hiç popüler olmadığı kadar popüler hatta kürk tasma kolyeler iddialı bir sezonun habercisi. Büyük kolye ve küpelerde gösterişli styling’likler için biçilmiş kaftan. Aksesuar anlamında farklı styling’lere imza atmak isteyenlerde unutulmuş değil. Fular ya da kurdeleden oluşan kemerler pek tabiki sizleri bekliyor. 2016-2017 Kışı için ilham verici fotoğraflarla huzurlarınızdan ayrılıyorum.

Saç Aksesuarları//Hair Pins
Alexander McQueen//Dolce&Gabana

Statement Kolye
Alexander McQueen//Chanel

Deri Eldiven
Alexander McQueen//Chanel

Tasma Kolye
Alexander Wang//Balmain

Fular&Kurdele Kemer
Altuzarra//Valentino

Fular
Chloe//Ninni Ricci

Multi Yüzük
Christina Dior//Gucci

Kürk Tasma Kolye
Dries Van Noten//Fendi

Statement Küpe
Lanvin//Valentino

Kravat
Ralph Lauren//Dries Van Noten

Görseller: Pinterest ve Vogue

Henüz Yorum Yazılmamış

If you have technical issues, want to report a privacy/ copyright violation, have a general complaint about the site, advertising inquries or just want to say hello please contact me here(vogueisartblogger@gmail.com)