instagram

Geldi mi sıra çanta trendlerine!! Giyimi ele geçiren mix desen ve aplike uygulamaları çanta modellerinin de olmazsa olmazı oldu. Bu sezon aplike detaylı çantalar ortalıkta cirit atarken mix materyalden oluşan çantalarında hatırı sayılır bir yeri var. Bunun dışında her sezon olduğu gibi klasik modellerde sezonda yerini almış. Nedir bunlar? Kürk çantalar, postacı tipler, kovalar, kapitoneler, kutu çantalar, kıyafetle uyumlu olanlar ve büyük hacimliler olmak üzere hayli çeşitlilik arz ediyor.

Aplike Çanta
Dolce&Gabana//Gucci

Geçtiğimiz sezon oldukça popüler olan çanta aksesuarı bu sezon yerini “çanta fulara” bıraktı. Evet yanlış duymadınız. Çantanın askı bölümüne sarmaşık misali dolanan çanta fularları görüyoruz. Çantaları fular ile süsleme eğilimi sayesinde eski çantamıza yeni bir görünüm kazandırmakta mümkün. Bu eğilimi şimdiden dikkate almak gerek. Şimdi dilerseniz güzide fotoğraflar eşliğinde 2016-2017 Sonbahar/Kış çantalarına bir göz atalım;-)

Fular Askı
Louis Vuitton//Miu Miu

Kürk Çanta
Alexander McQueen//Alexander Wang

Kova Çanta//Bucket Bag
Alexander Wang//Lanvin

Postacı Tipi
Altuzarra//Celine

Mix Desen
Burberry//Dolce&Gabana

Kıyafetle Uyumlu Çanta
Chanel//Dolce& Gabana

Kapitone Çanta
Christina Dior//Dolce&Gabana

Dikdörtgen Çanta
Christina Dior//Dries Van Noten

Kutu Çanta
Dolce&Gabana//Gucci

Ring Bag
Gucci//Stella McCartney

Büyük Çanta
Phillip Lim//Gucci

Görseller: Pinterest ve Vogue

Henüz Yorum Yazılmamış

If you have technical issues, want to report a privacy/ copyright violation, have a general complaint about the site, advertising inquries or just want to say hello please contact me here(vogueisartblogger@gmail.com)