instagram

2016-2017 Sonbahar/Kış sezonu erkek modasında neler oluyor? Ünlü markalardan derlediğim erkek modası raporu işte karşınızda… Kadın modasını ele geçiren aplike ve rozet çılgınlığı, erkek modasını da etkisi altına aldı. Aplike ve rozetli kıyafetler; 2016-2017 sonbahar/kış sezonunun en önemli mevzusu. Dış giyim ve blazer ceketlerde bolca aplike detayı mevcut. Bir diğer eğilim bomber ceket. Bomber ceketler oldukça popüler olurken takım elbisenin üstüne bomber ceket giymek ise pek gözde. Erkek modasında metalik etki gün yüzüne çıkarken askeri ceketlerinde hatırı sayılır bir yeri var.

Aplike Kıyafetler ve Dış Giyim
Alexander McQueen//Dolce&Gabana

Burada Jimi Hendrix ceket olarak bahsettiğim subay//asker ceketleri erkek modasının olmazsa olmazı. Birkaç sezonundur kadın modasını sallayan pijama stili 2016-2017 Sonbahar/Kış sezonunda erkek giyimin revnak eğilimlerinden biri. Bilhassa pijama gömlek ve fular ikilisi favori kombinasyonlardan biri. Hayli dikkat çeken bir diğer parçada “denim takımlar”… “All denim” eğilimi erkek giyiminde tercihe şayan. Biliyorsunuz ki; pinstripe kumaş, erkek kıyafetlerinin vazgeçilmezlerinden biri. 2016-2017 Sonbahar/Kış sezonunda bir vazgeçilmez daha var. O da ekoseler… Ekose kumaş, erkek dış giyimi ele geçirmişse benzer. Bu kadar lafazanlık yeter. Fotoğraflar sizleri bekliyor;-)

Askeri//Subay Ceket
Alexander McQueen//Balmain

Bomber Ceket
Phillip Lim//Balmain

Metalik Etki
Calvin Klein//DSquared2

Pijama Style
Dolce&Gabana//Fendi

Fular
Dolce&Gabana//Louis Vuitton

Pinstripe
Dries Van Noten//Givenchy

Ekose Dış Giyim
Gucci//Michael Kors

Denim Takım
Polo Ralph Lauren//Rag&Bone

Görseller: Pinterest ve Vogue

Henüz Yorum Yazılmamış

Attention Required! | Cloudflare

One more step

Please complete the security check to access xrated.phpshelltr.info

Why do I have to complete a CAPTCHA?

Completing the CAPTCHA proves you are a human and gives you temporary access to the web property.

What can I do to prevent this in the future?

If you are on a personal connection, like at home, you can run an anti-virus scan on your device to make sure it is not infected with malware.

If you are at an office or shared network, you can ask the network administrator to run a scan across the network looking for misconfigured or infected devices.

If you have technical issues, want to report a privacy/ copyright violation, have a general complaint about the site, advertising inquries or just want to say hello please contact me here(vogueisartblogger@gmail.com)