instagram

1887 yılında Paris’te dünyaya gelen bir markanın şu sıralar pek trend olan sandaletleri bugünün mevzusu. Kurulduğu yıllarda eyer takımı, binicilik aksesuarı gibi deri üzerine tasarımlar yapan Hermes, şimdilerde lüks giyim markalarından biri. Hermes; Kelly Bag, Birkin Bag gibi moda dünyasında ikonikleşen adeta devleşen başarılı tasarımlara imza atmıştır.

Şimdi bahsedeceğim “Hermes Oran” sandalet de onlar kadar ikonikleşir mi bilemeyeceğim lakin son zamanların en popüler sandaleti. Bodrum sandaletini anımsatan topuksuz, tek bantlı Hermes Oran, markanın baş harfini anımsatan bir tasarıma sahip. Hermes Oran; markanın deri, spor ve rafine şıklık üçgenini öyle güzel yansıtıyor ki; belki bu yüzden ziyadesiyle popüler. Kahve rengi Hermes Oran deyim yerindeyse kapış kapış giderken sözlerimi burada noktalayıp Oran sandaletlerle başbaşa bırakıyorum sizi.

Görseller: Pinterest

Henüz Yorum Yazılmamış

If you have technical issues, want to report a privacy/ copyright violation, have a general complaint about the site, advertising inquries or just want to say hello please contact me here(vogueisartblogger@gmail.com)