instagram

2016 İlkbahar/Yaz sezonunda tasarımda lastik barındıran kıyafetlerin öne çıktığını görüyoruz. Gerek yaka kısmı olsun gerek bel kısmın da olsun mütemadiyen lastik detayı yer alıyor. Özellikle omuz dekoltesi moda akımından ( kayık yaka ) mütevellit sık sık omuzlarda lastik görüyoruz. Kimi tasarımda lastik dikişi ile daha yumuşak sofistike bir hava yakalanmış. Bazı tasarımlarda ise bizzat bel lastiği kullanılarak daha sert dokulu kıyafetlere imza atılmış.

Atlantic- Pasific

Lastik detayı sadece üst giyim grubunu değil alt grubu da etki altına aldı. Lastik mevzusu etek ve yüksek bel pijama pantolonlar karşımıza çıkıyor. Özellikle poplin kumaşla tasarlanan etek ve pijama pantolonlar oldukça trend. Ve bu parçalarım en önemli özelliği bel kısmının lastik ya da lastik dikişiyle tasarlanmış olması. Hadi bakalım bu kadar bilgi yeter zati fotoğraflar herşeyi anlatıyor;-)

Henüz Yorum Yazılmamış

Attention Required! | Cloudflare

One more step

Please complete the security check to access xrated.phpshelltr.info

Why do I have to complete a CAPTCHA?

Completing the CAPTCHA proves you are a human and gives you temporary access to the web property.

What can I do to prevent this in the future?

If you are on a personal connection, like at home, you can run an anti-virus scan on your device to make sure it is not infected with malware.

If you are at an office or shared network, you can ask the network administrator to run a scan across the network looking for misconfigured or infected devices.

If you have technical issues, want to report a privacy/ copyright violation, have a general complaint about the site, advertising inquries or just want to say hello please contact me here(vogueisartblogger@gmail.com)