instagram

2016 İlkbahar/Yaz sezonunda tasarımda lastik barındıran kıyafetlerin öne çıktığını görüyoruz. Gerek yaka kısmı olsun gerek bel kısmın da olsun mütemadiyen lastik detayı yer alıyor. Özellikle omuz dekoltesi moda akımından ( kayık yaka ) mütevellit sık sık omuzlarda lastik görüyoruz. Kimi tasarımda lastik dikişi ile daha yumuşak sofistike bir hava yakalanmış. Bazı tasarımlarda ise bizzat bel lastiği kullanılarak daha sert dokulu kıyafetlere imza atılmış.

Atlantic- Pasific

Lastik detayı sadece üst giyim grubunu değil alt grubu da etki altına aldı. Lastik mevzusu etek ve yüksek bel pijama pantolonlar karşımıza çıkıyor. Özellikle poplin kumaşla tasarlanan etek ve pijama pantolonlar oldukça trend. Ve bu parçalarım en önemli özelliği bel kısmının lastik ya da lastik dikişiyle tasarlanmış olması. Hadi bakalım bu kadar bilgi yeter zati fotoğraflar herşeyi anlatıyor;-)

Henüz Yorum Yazılmamış

If you have technical issues, want to report a privacy/ copyright violation, have a general complaint about the site, advertising inquries or just want to say hello please contact me here(vogueisartblogger@gmail.com)