instagram

Her ne kadar yaz sezonu kendini iyiden iyiye hissettirse de hala metropol hayatı hülasa “iş kadını style” gerçeği ile yüz yüzeyiz. O halde iş stili için güzel bir alternatif olan yeni bir eğilmeden bahsetmenin tam da yeri. Konumuz pudra pembesi pantolonlar… Yaz sezonu beyaz pantolon obsesyonu yerini pudra tonlarına bıraktı.

Smoking pantolon, culottes, pijama pantolon, jogging pantolon… gibi pek çok model pudralaştı desem yalan olmaz. Pudra pembe; yeşil ağırlıklı tropikal desen ile harkulade bir uyum yakalıyor. Onun dışında denim renkleriyle de hoş bir uyum sergiliyor. Kot gömlek, lace up bluz, pijama gömlek, off shoulder… gibi sezonun favori üstleriyle kombinlemek mümkün. O halde sizin için derlediğim pudra pantolonlar şimdi burada;-)

Görseller: Pinterest

Benzer Yazılar

Henüz Yorum Yazılmamış

Attention Required! | Cloudflare

One more step

Please complete the security check to access xrated.phpshelltr.info

Why do I have to complete a CAPTCHA?

Completing the CAPTCHA proves you are a human and gives you temporary access to the web property.

What can I do to prevent this in the future?

If you are on a personal connection, like at home, you can run an anti-virus scan on your device to make sure it is not infected with malware.

If you are at an office or shared network, you can ask the network administrator to run a scan across the network looking for misconfigured or infected devices.

If you have technical issues, want to report a privacy/ copyright violation, have a general complaint about the site, advertising inquries or just want to say hello please contact me here(vogueisartblogger@gmail.com)