instagram


Candice Lake

Yaz mevsiminin enerjik havasını iliklerimize kadar hissettiren tropikal desenin moda dünyasını sarıp sarmaladığını görüyoruz. Öyle ki ilkbahar alışveriş turuna çıkanlar fark etmiştir; tropikal desen, pek çok ulaşılabilir markayı istila etmiş durumda. Doğrusu bu durumdan ziyadesiyle memnunum. Palmiye, ananas, berry, pitaya, kivi, kaz üzümü ve daha birçok nevi şahsına münhasır tropik bitki ve meyve baskısı görmek insana enerji veriyor. Yeşilin her tonu ve doğadaki pek çok rengin yer aldığı bu desenler oldukça eğlenceliler.

Tropik deseni pek çok parça ile kullanabilirsiniz. Lakin kilo problemi yaşıyorsanız mümkün olduğunca küçük desenleri kullanmanız daha hoş bir bir görünüm verecektir. Çok zayıf iseniz; iri desenlerle dolgun ve alımlı bir görünüm elde edebilirler. Doğadan ilham alınan tropik ve leopar deseninin birlikteliğini yaratıcı ve bir o kadar hoş buldum. Aynı zamanda tropikal desenin jean gömlekle olan uyumu da göz kamaştırıyor. Tropik deseni siz nasıl giyersiniz?

Görseller:Pinterest

Henüz Yorum Yazılmamış

If you have technical issues, want to report a privacy/ copyright violation, have a general complaint about the site, advertising inquries or just want to say hello please contact me here(vogueisartblogger@gmail.com)