instagram

“Gucci Double G Belt” son zamanların aksesuar anlamında en mühim eğilimlerinden biri. Şu sıralar moda ayı münasebetiyle bir araya gelen moda tutkunu pek çok şahsiyetin ortak tercihi. Gucci Double G, pek çok kombinasyona ve stile adapte edilebilir. Zira bu yüzden pek seviliyor. Boho, rock chic, glam, rönesans, gotik, sport couture… gibi pek çok stile uyarlanabilir. İç içe geçmiş iki büyük G harfinden oluşan tokası en önemli detayı. Bazı modellerde G tokasına eşlik eden zımbalar yer alıyor. Bu zımbalar ihtişamına ihtişam katıyor desem abartmam.

Genelde mom, boyfriend ve cropped jeanler kombinlendiğini görüyoruz. Lakin ben deri etek ve elbise ile pek uyumlu olduğunu düşünmekteyim. $395 ila 1100$ fiyat marjı ile satışa sunulan Gucci Double G; farklı tasarım ve renklerde çeşitlilik arz ediyor. Daha detaylı incelemek isterseniz hemen linki şurada. Sokak modasından kareler ile işte karşınızda Gucci Double G.

Henüz Yorum Yazılmamış

If you have technical issues, want to report a privacy/ copyright violation, have a general complaint about the site, advertising inquries or just want to say hello please contact me here(vogueisartblogger@gmail.com)