instagram

“Gucci Double G Belt” son zamanların aksesuar anlamında en mühim eğilimlerinden biri. Şu sıralar moda ayı münasebetiyle bir araya gelen moda tutkunu pek çok şahsiyetin ortak tercihi. Gucci Double G, pek çok kombinasyona ve stile adapte edilebilir. Zira bu yüzden pek seviliyor. Boho, rock chic, glam, rönesans, gotik, sport couture… gibi pek çok stile uyarlanabilir. İç içe geçmiş iki büyük G harfinden oluşan tokası en önemli detayı. Bazı modellerde G tokasına eşlik eden zımbalar yer alıyor. Bu zımbalar ihtişamına ihtişam katıyor desem abartmam.

Genelde mom, boyfriend ve cropped jeanler kombinlendiğini görüyoruz. Lakin ben deri etek ve elbise ile pek uyumlu olduğunu düşünmekteyim. $395 ila 1100$ fiyat marjı ile satışa sunulan Gucci Double G; farklı tasarım ve renklerde çeşitlilik arz ediyor. Daha detaylı incelemek isterseniz hemen linki şurada. Sokak modasından kareler ile işte karşınızda Gucci Double G.

Henüz Yorum Yazılmamış

Attention Required! | Cloudflare

One more step

Please complete the security check to access xrated.phpshelltr.info

Why do I have to complete a CAPTCHA?

Completing the CAPTCHA proves you are a human and gives you temporary access to the web property.

What can I do to prevent this in the future?

If you are on a personal connection, like at home, you can run an anti-virus scan on your device to make sure it is not infected with malware.

If you are at an office or shared network, you can ask the network administrator to run a scan across the network looking for misconfigured or infected devices.

If you have technical issues, want to report a privacy/ copyright violation, have a general complaint about the site, advertising inquries or just want to say hello please contact me here(vogueisartblogger@gmail.com)