instagram

Bugün blog dünyasından stil sahibi bir yıldızla tanışmaya ne dersiniz? Ben onu 2014 yılında Starlight ödülleri sayesinde keşfettim. O gün bugündür yakın takipte olduğum bir şahsiyet. Barselona menşeli blogger, küçük yaştan itibaren büyüttüğü moda aşkını 2009 yılında blog dünyasına taşımış. Bohem stiliyle dikkatleri üzerine çeken Aida, bilhassa şapka seçimleriyle oldukça etkileyici.

Süet, deri, püskül, yırtık jean ve mini etek Aida’nin gardırobunun demirbaşları arasında. İşlemeli bohem ceket ve etekleri de kendine yakıştırmayı bilen Aida; styling mevzusunda oldukça başarılı. Kendisi, stilini isyancı hatta femma fatale ruhu taşıdığını ifade ediyor. Bu sebeple olsa gerek ki favori tasarımcı Balmain. Aida Domenech ve blogu Dulceida aşırı tozda bağımlılık yapabilir dikkatli olun:-) Ona buradan ulaşabilirsiniz.

Henüz Yorum Yazılmamış

If you have technical issues, want to report a privacy/ copyright violation, have a general complaint about the site, advertising inquries or just want to say hello please contact me here(vogueisartblogger@gmail.com)