instagram

Carola, moda haftalarının stil sahibi kadınlarından biri. O, pek çok markayı birbiriyle harmanlayıp, zat-ı şahane kombinasyonlara imza atan cool kadın. Küçüklüğünden bu yana modayla ilgili hayaller içinde olan Carola, Londra’da Fashion Marketing okuyarak modaya ilk adımını atar. Ardından Milano’nın havalı mağazalarından biri olan Antonia ile moda dünyasında bulur kendini.

Carola giydikleri ile sport couture havası hissettiren nadir şahsiyetlerden biri. Kombinasyonlarında zaruretle sportif bir parça yer alır. Sportif parçayı mutlaka aşırı ‘haute couture’ bir parçayla birleştirir. Tarzında rafine bir minimalizim hissettirir. Ondan da öte giydiklerini kişiselleştirmeyi pek seviyor. Sanırım bu, iyi giyinmenin en önemli sırlarından biri. Onu buradan şiddetle takip etmenizi salık vererek harkulade Carola Bernard fotoğrafları ile başbaşa bırakıyorum sizi…

Görseller: Pinterest

Henüz Yorum Yazılmamış

If you have technical issues, want to report a privacy/ copyright violation, have a general complaint about the site, advertising inquries or just want to say hello please contact me here(vogueisartblogger@gmail.com)