instagram

Hep birlikte Danimarka’nın Kopenhag şehrine uzanalım. 26 yaşındaki stilist, tasarımcı ve blogger olan kombine yetenek Christina Dueholm’u tanıyalım. 2009 yılında moda eğitimi sırasında stil blogunu açan Christina; moda, alışveriş, güzellik, seyahat, DIY ve günlük rutinini çevreleyen konuları ile milyonları etkisi altına almış. Christina blogunu Danca ve İngilizce olarak yazıyor.

Stiline gelicek olursak; oldukça minimalist ve şık diyebilirim. Jean, şık bir topuklu ayakkabı ve erkek arkadaştan çalınmışcasına duran boyfriend gömlek onun sevilen rutinlerinden biri. Doğrusu ona da bu casual hava pek bir yakışıyor. Ben renk aşığı olarak kimi zaman yaptığı pembe kombinlerini de severek takip etmekteyim. Christina’nın Passions for Fashion adlı blogunu keşfetmek isterseniz buradan ulaşabilirsiniz.

Henüz Yorum Yazılmamış

If you have technical issues, want to report a privacy/ copyright violation, have a general complaint about the site, advertising inquries or just want to say hello please contact me here(vogueisartblogger@gmail.com)