instagram

Dünyaca ünlü bir mecranın stil sahibi editörü ve onun zerafet ötesi stili bugün burada olacak. “The Trend Spotter” adlı çevrimiçi moda dergisini yedi yıl önce eşiyle birlikte kuran Dasha, moda sektörüne model olarak başlamış. Akabinde stilist ve ayakkabı grafik tasarımcısı olarak kariyerine devam etmiş. The Trend Spotter’da; Dasha’nin kişisel tarzı, sokak stili fotoğrafları, modaya dönük röportajlar, eğilim raporları, editöryal imajlar, mağaza açılışları, kreasyon sunumları… gibi ilham verici içerikler yayınlanıyor.

Sitenin instagram hesabında Dasha’nın güzide stilinden oluşan ilham verici bir vitrin yer alıyor. O günkü duygu halesine göre giyinen Dasha, tarzını şimdiki ve geçmiş deneyimlerinin bir kokteylli olarak ifade ediyor. Yeni ve modern ile vintage gardırobu harmanlama noktasında ayrıca yetenekli. Stilini mükemmele taşıyan aksesuar tercihi ile insanı büyülerken kıyafetlerde desen, renk ve dokuya dikkat edişi gerçekten görünmeye değer. Dasha ve Melbourne manzaralı güzide stili işte karşınızda.Dasha’nin daha fazla görseli için buraya tıklayabilirsiniz.

Henüz Yorum Yazılmamış

If you have technical issues, want to report a privacy/ copyright violation, have a general complaint about the site, advertising inquries or just want to say hello please contact me here(vogueisartblogger@gmail.com)