instagram

Bugün “Yüksek bel pantolon nasıl giyilir?” sorusuna cevap bulacağımız, elegan ötesi bir stille birlikte olacağız. İsmi Giorgia Tordini. Kendisi Milona İED tasarım okulundan mezun. Kız kardeşiyle birlikte moda sektöründe çalışan Giorgia, tasarım ve yaratıcı danışmanlık yapıyor. Hem tasarımcı hem de stil konusunda master yapmış bir şahsiyet. Öyle ki uluslararası stil ikonu olarak street style bloglarında sıklıkla fotoğraflanıyor.

Giydikleri ile adeta ebedi bir mükemmellik hissiyatı yaşatan Giorgio; yüksek bel pantolonları ile adından söz ettiriyor. Gerçekten yüksek bel pantolonları mükemmel kullanan Giorgia’nın sizlere ilham vereceğini düşünmekteyim. İpek bluz ile mom jeanin mükemmel uyumunu Giorgia Tordini sayesinde keşfedeceksiniz. Ayrıca “Siyah ipek bir sabahlık casual şıklığa nasıl adapte edilir?” bilmek istemez misiniz? O halde aşırı tozda şıklık barındıran Giorgia Tordini’nin fotoğraflarıyla baş başa bırakıyorum sizleri. Giorgia’nın instagram hesabına buradan erişebilirsiniz.

Görseller: Style Du Monde Ve Pinterest

Henüz Yorum Yazılmamış

If you have technical issues, want to report a privacy/ copyright violation, have a general complaint about the site, advertising inquries or just want to say hello please contact me here(vogueisartblogger@gmail.com)