instagram

10 yıl önce sorsaydım size “Geleceğin meslekleri nelerdir?” diye ne cevap verirdiniz. “It Girl geleceğin mesleği olacak.” der miydiniz? It girl bir meslek olarak literatüre girdi mi bilmiyorum. Lakin şunu çok iyi biliyorum ki çığ gibi büyüyen bilişim sektörü sayesinde insanlar sanal alemde ‘otorite’ tayin ediyor oldular. 10 yıl öncesinin ‘it girl’ü medyanın pompaladığı film yıldızları iken şimdilerin ‘it girl’ü sosyal medya cengaverleri. Samimiyet, devamlılık ve prakmatik kavramlarını kotaranlar; bilişimde sivrilip “it girl” mertebesine çıktılar.

İşte o, otoritelerden biri. İrene Kim güzellik ve stil otoritesi. Zamane deyimle şimdilerin it girl’ü. İrene, Kore-Amerika vatandaşı. Fit Tekstil eğitimi için Amerika’dan ayrılan İrene, şuan Seul’da yaşıyor. Kendisi bir yandan eğitimine devam ederken diğer yandan Seul moda haftalarında boy gösteriyor. Zira o aynı zamanda bir model. Etkileyici unsurları barındıran İrene, moda ve güzellik üzerine yaptığı işbirliklerle adından sık sık söz ettiriyor. Tabi benim konuğum oluşunun asıl sebebi başarılı styling çalışmaları…

Ummağım renkleri ummadığım renklerle birleştirişi mi desem muhteşem olabileceğini tahmin etmediğim kombinasyonlar mı desem. Ne desem İrene anlatmak için bilmiyorum. En iyisi onun fotolarına bir göz gezdirin;-) Trend kızın instagram hesabını da buradan keşfedebilirsiniz. Bu arada 2 yıl önce saçlarını rengarenk boyayan İrene, renkli saç akımının ortaya çıkmasına vesile olmuş. Öyle duydum. Yani o pek trend olan saç tebeşirlerinde İrene’nin parmağı varmış:-)

Görseller: Style Du Monde ve Pinterest

Henüz Yorum Yazılmamış

If you have technical issues, want to report a privacy/ copyright violation, have a general complaint about the site, advertising inquries or just want to say hello please contact me here(vogueisartblogger@gmail.com)