instagram

Yüzlerce kombinasyonunu yayınladığım Kate’i bu zamana kadar sizlere tanıtmayışımın hiç affedilecek yanı yok. Başarılı eklektik çalışmalarıyla sokak modasının adeta kraliçesi olmuş bir zerafeti nasıl da unutmuşum bilmiyorum. Çok iyi giyindiği için kıskançlık sancıları bilinç altımı ele geçirmiş olabilir:-) Neyse efendim Kate, Opening Ceremony adlı dünyaca ünlü bir markanın satın alma müdürü. Satın almacı falan dediğime bakmayın bildiğiniz über yetenekli bir stilist kendisi.

İngiltere doğumlu Kate, zahmetsiz ve sıradışı stiliyle moda haftalarının stil avcısı. Dünya street style bloglarının kombinasyon üstadı olmuş bir kişilik. Eforsuzmuş gibi gözüken lakin şıklık müptelası stili tam anlamıyla kıskandıran cinsten. Sizi aşırı dozda eklektik parçalar barındıran Kate’in gardırobıyla baş başa bırakıyorum. Ayrıca Kate’in ilham verici instagram hesabını da keşfetmeniz şart.

Görseller: Pinterest

Henüz Yorum Yazılmamış

If you have technical issues, want to report a privacy/ copyright violation, have a general complaint about the site, advertising inquries or just want to say hello please contact me here(vogueisartblogger@gmail.com)