instagram

Bu hafta Amerika’nın Newyork şehrine uzanıyoruz. Stil kadını Natalie Suarez’i tanıyoruz. Natalie aslında bir model. 15 yaşından bu yana modayla iç içe. 2009 yılında modaya olan tutkusunu web dünyasına taşıma kararı almış. Natalie Off Duty adlı stil blogunu hayata geçirmiş. Ziyadesiyle muhteşem fiziği ve zevkli seçimler bir araya gelince ciddi bir hayran kitlesi olmuş. Natalie, müzikle de hayli haşır neşir. Ben dinlemedim ama sesinin hayli idealı olduğuna dair yorumlara rastladım.

Natalie, çoğu zaman bohem zaman zaman glam rock stiliyle karşımıza çıkıyor. Bohem maxi elbiseler ona çok yakışıyor. Sanırım o da farkında sık sık bu tarz elbiselere stilinde yer veriyor. Glam Rock’ın meşhur fedora şapkası ise onun en sevdiği aksesuar. Natalie Suarez’in stil güncesini buradan takip edebilirsiniz.

Henüz Yorum Yazılmamış

If you have technical issues, want to report a privacy/ copyright violation, have a general complaint about the site, advertising inquries or just want to say hello please contact me here(vogueisartblogger@gmail.com)