instagram

Bugün sizlere moda dergisi kıvamında bir mecra ve stil sahibi editöründen bahsedeceğim. Yoksa siz hala parlak ve hantal moda dergileri mi karıştırıyorsunuz? Yazık!; almayın artık o dergileri; ağaçlara yazık oluyor. Onun yerine istediğin zaman cebinden çıkarıp keyifli bir okuma ve görsel ziyafet yaşayabileceğin muhteşem ötesi mecralara dadanın. Artık dijital dünyada her konuyu çevreleyen, ziyadesiyle kaliteli mecralar var. Nina’nın mecrası moda, stil ve güzellik konuları içeriyor. Nina Suess; Alman asıllı ünlü bir moda bloggerı.

Nina, şuan Londra’da yaşıyor. Onun, Londra manzaralı dijital dergisinde gezinirken zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Artı; stil mevzularında heyecan verici, çağdaş fikirler edinmeniz muhtemel. Giyim konusunda tabuları yıkıp stiliniz de minik heyecanlar yaratacaksınız benden söylemesi. Relax-boho olarak adlandırdığım Nina Style; kolay uygulayabileceğiniz kombinasyonlardan oluşuyor. Bakalım siz Nina Style’ı nasıl bulacaksınız. Nina ile ilgili daha fazla içeriğe buradan ulaşabilirsiniz.

Henüz Yorum Yazılmamış

If you have technical issues, want to report a privacy/ copyright violation, have a general complaint about the site, advertising inquries or just want to say hello please contact me here(vogueisartblogger@gmail.com)