instagram

Bugün stil kadını köşemizi Koreli model Soo Joo Park taçlandıracak. Stili, ısrarla kadrajlanan street style dünyasının rol modellerinden biri kendisi. Koreli yüzü, über sarı saçları ve ağartılmış kaşları ile kendine has bir güzellik anlayışı olan Soo, gardırobuyla da dikkat çekiyor. Parlak ve benzersiz bir moda anlayışı sebebiyle çok seviliyor.

İşlemeli bomber ceket, tüvit manto, deri tayt, kadife etek, tomboy manto, mokasen ayakkabı, mekanik tulum, jakarlı manto… Soo Joo’nun obsesyonel giyim parçaları. Bu parçalarla nev-i cismine münhasır kombinasyonlar üretiyor. Özellikle moda haftaları sırasında ne giydiği merak konusu oluyorken instgram foto galerisi de aynı şekilde merakla takip ediliyor. Soo Joo Park adlı modelinin en sevdiğim kombinasyonlarını şimdi sizinle olacak. Soo Joo Park’ın stilini sevdiyseniz ona buradan ulaşabilirsiniz.

Görseller: Style Du Monde, A love is Blind, Gastro Chic ve Pinterest

Henüz Yorum Yazılmamış

If you have technical issues, want to report a privacy/ copyright violation, have a general complaint about the site, advertising inquries or just want to say hello please contact me here(vogueisartblogger@gmail.com)