instagram

‘Street Style’ olgusunu kallavi isimlerinden biri o. Uzun yıllar tiyatro ve film ekiplerine stilistlik yapan Tina, moda içeriği üreten pek çok dergide de editöryal sıfattıyla çalışmış. Başarılı stylingleri ile gündemde olan tam anlamıyla bir stil kadını. Aksi takdirde burada ne işi var öyle değil mi:-) Şimdilerde serbest stilistlik yapan Tina, aynı zamanda Tina Loves adlı mecranın editörü. 2010 yıllından bu yana Tina Loves’da içerik üretiyor. Kombinasyonları ile dünya street style fotoğrafçılarının yakın markajında.

Alexander McQueen ve Cristobal Balenciaga hayranı olan Tina, 30′lar dönem modasını seviyor. Zaman zaman tarzında 30′lar esintisi hissetmek mümkün. Aynı zamanda deri ve beyaz renk seven Tina, kombinasyonlarında bu parçalara ziyadesiyle yer veriyor. Alexander McQueen, Cristobal Balenciaga, 30′lar modası, deri ve beyaz renk… Bütün bu stil elementleri sizinde ilginize mazhar olduysa Tina’ya buradan ulaşabilirsiniz.

Görseller: Style Du Monde ve Pinterest

Henüz Yorum Yazılmamış

If you have technical issues, want to report a privacy/ copyright violation, have a general complaint about the site, advertising inquries or just want to say hello please contact me here(vogueisartblogger@gmail.com)