instagram

Caroline’s Mode

2012 yılından bu yana tasarımlarını hayranlıkla izlediğim, moda tasarımcı aynı zamanda street style ikonu Vika’yı sizlere tanıtmayı uzun zamandır arzu ediyorum. Evet bugün Vika Gazinskaya günü olsun. Vika, Moskova’da doğup büyümüş. Moda tasarımı okuyan Vika aslında ilk hazır giyim koleksiyonunu 2007′de sunmuş. 2010 yılında ise Paris’de koleksiyonunu sunarak international modacı olma yolunda ilk adımı atmış. Onun koleksiyonları Net-a-Porter, Moda Operandi, Joyce gibi online butikler başta olmak üzere pek çok lüks butik ve perakendeci tarafında satışa sunuluyor.

Caroline’s Mode

Bireysellik, güçlü çizgiler, grafik formlar ve fütüristik çerçeveyi koleksiyonlarında sıklıkla vurgulayan Vika, uluslararası bir üne sahip. Tasarımın yanı sıra editör, serbest yazarlık, stil danışmanlığı ve ikon gibi kimlikleri de olan Vika’nın kombinlerini yayınlayacağımı sanıyorsanız yanılıyorsunuz:-) Bugün bir değişiklik olsun istedim. Vika’nın en beğenilen tasarımlarını sizin için derledim, toparladım:-) Ayrıca beğenirseniz eğer Vika’nın bütün tasarımlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Henüz Yorum Yazılmamış

If you have technical issues, want to report a privacy/ copyright violation, have a general complaint about the site, advertising inquries or just want to say hello please contact me here(vogueisartblogger@gmail.com)