2014 Newyork Fashion Week Trend Report 2


Newyork Moda Haftasının iki bölümden oluşan trend raporunun ikincisiyle karşınızdayım. Ilkine buradan ulaşabilirsiniz. Moda Haftaları, hem önümüzdeki sezon moda trendlerin kaşfedilmesi hem de an itibariyle moda akımlarından haberdar olmamız açısından modaseverlerin yakından takip ettiği etkinliklerden biri. O kadar ki dün sonlanan Newyork Moda haftasıyla birlikte şuan bütün gözler Londra Moda Haftasında. An itibariyle Newyork sokaklarına yansıyan trendler.

1- 2014/2015 Kış sezonunda moda dünyasının vazgeçilmezlerinden biri, hiç tereddütsüz Sahte Kürk’dür. Indirimlerden, gelecek kış sezonu için yapacağınız en iyi yatırım.

2- Fendi markasının “Bag Charm” yada “Bag Bugs” olarak adlandırılan çanta süsleri Newyork Moda Hafta’sına damgasını vurdu desem çokta abartmış olmam herhalde. Bu minik tüylü canavarlar, çantaları süsleyen, dikkat çekici bir aksesuar. 800$ gibi dudak uçurtacak bir rakam olsa da pek çok modaseverin gönlünü çalmış bile.

3-Vazgeçemediğimiz çizgiler, yine ve yeniden gündemde. Fakat bu sefer bir tık farklı olarak, dikey çizgilerin popüleritesine şahitiz. Dikey çizgilerin daha ince ve uzun göstereceğini de hatırlatmak isterim.

4-Şeker pembeden tutunda menekşe, toz, uçuk, fosforlu pembeye kadar birçok pembe tonunun trend olduğunu söylemek isterim. Özellikle toz pembe kabanın Newyork Moda haftasında ayrı bir yeri vardı.

Görseller: Pinterest


Yazıyı Beğendiniz Mi ? Hemen Paylaşın

Bu Yazıya Tepkiniz Nedir ?

Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Karmaşık Karmaşık
0
Karmaşık
Komik Komik
0
Komik
Süper Süper
0
Süper
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Çılgın Çılgın
0
Çılgın
Vogue is Art

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yazı Formatı Seçiniz
Anket
Anket içerikli bir yazı yayınlamak için seçebilirsiniz.
Hikayeniz
Kendi moda hikayenizi yazın.
Liste
Yeni bir moda listesi yaratın.
Video
Youtube, Vimeo ve Vine Videoların için
Ses
Soundcloud veya Mixcloud Dosyaların için.
Resimler
Resim veya GİF dosyaların için.