ARNİCA Merlin


20140417-141841.jpg
Bugün sizlere ödüle doymayan yüzde yüz Türk markası olan Arnica‘dan bahsetmek istiyorum. 1962 yılında Senur A.Ş adıyla başladığı serüvenine 2001 yılında Arnica olarak devam eden 5 kıtada ve yaklaşık 33 ülkede satış gerçekleştiren dev bir markadan söz ediyorum. Arnica, Türkiye’de ilklere imza atan, teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve Arge’ye ciddi bütçeler ayıran bir firma. İlk narenciye sıkacağı, katı meyve sıkacağı, halı yıkama makinesi hatta ilk mutfak robotunu Türkiye’yle tanıştıran da yine Arnica.

20140417-141941.jpg
Başarıları bununla da bitmiyor. Arnica markası geçtiğimiz günlerde Amerika’da düzenlenen dünyanın en prestijli tasarım yarışması Good Design‘da Arnica Bora ve henüz piyasaya çıkarmadığı yeni nesil (Tozu Yok Eden Teknoloji) süpürgesiyle üstün tasarım ödülüne layik görüldü.

20140417-142033.jpg
Yine mini el süpürgesi kategorisinde Arnica Merlin de adından söz ettiren bir süpürge. 1000 W emiş gücü, hepa filtresi ve ergonomik şık dizaynı ile iyi kategorisini zorlayan bir süpürge. Pek çok mini süpürgede olmayan dar uçlu ağızlık, perde fırçası ve koltuk temizleme aparatını da unutmayan Arnica tam bir temizlik dostu:-) Ayrıca Arnica, bel rahatsızlığı olanları için uzatma borusunu da tasarımına eklemiş. Arnica Merlin, kullanıcı yorumları ve memnuniyet anketlerinden tam not almış bir süpürge. Mini elektrikli süpürge arayışında olanlar için iyi bir tercih.

20140417-142903.jpg
Ben şu sıralar mısır aşığı olarak Arnica Mısırmatik Plus‘a takmış durumdayım. Denemek istediğim küçük ev aletleri arasında yerini aldı;-)

20140417-142934.jpg


Yazıyı Beğendiniz Mi ? Hemen Paylaşın

Bu Yazıya Tepkiniz Nedir ?

Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Karmaşık Karmaşık
0
Karmaşık
Komik Komik
0
Komik
Süper Süper
0
Süper
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Çılgın Çılgın
0
Çılgın
Vogue is Art

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yazı Formatı Seçiniz
Anket
Anket içerikli bir yazı yayınlamak için seçebilirsiniz.
Hikayeniz
Kendi moda hikayenizi yazın.
Liste
Yeni bir moda listesi yaratın.
Video
Youtube, Vimeo ve Vine Videoların için
Ses
Soundcloud veya Mixcloud Dosyaların için.
Resimler
Resim veya GİF dosyaların için.