Beyaz Pantolon Nasıl Giyilir?


The Mysterious Girl

Her ne kadar son zamanlarda beyaz; kış rengi olarak lanse edilse de yazın, sıcağın rengi olarak biliriz biz onu. Adeta sıcaktan korur bizi. Bu sebeptendir ki; yaz günleri ile birlikte beyaz sevdamız perçinlenir. Bilhassa beyaz pantolonlar gardıroplarda yerini alır. O halde son trendlerle beyaz pantolonu nasıl giymeli keşfetmeye hazır mısın?

Atlantic-Pasific

Beyaz Etek Pantolon Giy.
2015 yılı pantolon kategorisinde en iyi çıkış yapan model; etek pantolonlar… Etek pantolonun letafet dolu havası beyazın asaletiyle birleşince ortaya muazzam giyilesi bir parça çıktı. Farklı kumaş modelleri tercih edebilirsiniz. Eyelet, pullu, çiçek aplikeli kumaşlara şans vermek gerek. Ne dersiniz?

Breton Desenli Bluz ile Giy.
Deniz mevsimiyle birlikte denizci stilinin ön plana çıktığını görürüz. Beyaz pantolon ve breton bluz ikilisi ile hızlı aynı zamanda eforsuz şıklık inşa edebilirsiniz.

Beyaz Slouchy Pants//Hımmıl Pantolon//Harem Pantolon Giy.
Fransız modacı Paul Poiret, 1911 yılında Batı kadınına yeni ve özgür bir silüet kazandırmayı hedeflerken öncelikle işe korseleri lav etmekle başladı. Kadını rahatsız eden, sınırlandıran adeta tabu olan korseyi tedavülden kaldırdı. Ve kadının özgürlüğünü simgeleyen harem pantolonu icat etti. O günden bu yana dönem dönem yükselişe geçen bu parça, adeta kadının özgürlüğünü simgeledi. 2012’de Justin Bieber bu pantolonun tekrar canlanmasına ve modanın göbeğine yerleşmesine ön ayak oldu. 2012’den bu yana trend listesinde yer alan bu pantolonun beyazını denemeyi unutmayın;-)

Kot Gömlek ile Giy.
Hiç şüphesiz ki mavi ile beyazın uyumu hiçbir ikili de yok. Siz ne dersiniz?

Atkılı Sandalet ile Giy.
Beyaz bir skinny jean giyip; über şık bir geceye iştirak edecekseniz. Beyaz pantolon ile Ying Yung etkisi yaratacak siyah atkılı bir sandalet tercih etmeniz isabet olacaktır.

Beyaz Bol Paça Pantolon Giy.
Bol paçalı pantolonu doğru kombinasyonla mükemmele taşıyabilirsiniz. Bol paçanın altına giydiğin ayakkabı mümkünse gözükmemeli. Üstüne giydiğin bluzun etekleri pantolonun içinde olmalı. Böylece daha uzun bacak boyu otomatikman daha uzun görünmek mümkün olabilir.

Crop Top//Kısa Bluz ile Giy.
Yüksek bel beyaz pantolonu en iyi tamamlayacak olan parça tabiki de kırpılmış üstler yani crop toplar…

Spor Ayakkabı ile Giy.
İngiliz söylemiyle beyaz smoke pantolonu spor ayakkabı ile tamamlayarak sportif bir o kadar şık bir alternatif yaratabilirsiniz.

Diğer Görseller: Pinterest


Yazıyı Beğendiniz Mi ? Hemen Paylaşın

Bu Yazıya Tepkiniz Nedir ?

Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Karmaşık Karmaşık
0
Karmaşık
Komik Komik
0
Komik
Süper Süper
0
Süper
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Çılgın Çılgın
0
Çılgın
Vogue is Art

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yazı Formatı Seçiniz
Anket
Anket içerikli bir yazı yayınlamak için seçebilirsiniz.
Hikayeniz
Kendi moda hikayenizi yazın.
Liste
Yeni bir moda listesi yaratın.
Video
Youtube, Vimeo ve Vine Videoların için
Ses
Soundcloud veya Mixcloud Dosyaların için.
Resimler
Resim veya GİF dosyaların için.