Büyük Göğüsler Nasıl Gizlenir?


Seçtiğimiz kıyafetler ne çok dar olmalı ne de aşırı dökümlü olmalı. Rahatlık hissi veren boyutlar ideal olandır. Büyük göğüsleri gizlemek için bunun gibi daha pek çok detay var. O halde fotoğraflarla bu detayları keşfedelim.

Minimiser sütyen kullan.
Öncelikle en mühim parçadan bahsetmek gerek. Doğru sütyen daha küçük göğüsler demektir. Bu sebeple göğsün tamamını kaplayan toplayıcı özelliği olan minimiser sütyen kullanılmalı. Sırt sağlığı ve daha dik görünüm için kalın sırt ve omuz askıları tercih edilmeli. Ayrıca iç çamaşırı teknolojisinin bizlere sunduğu balenli ve seamless olarak anılan dikişsiz üretilen sütyenler kullanılmalı. Aslında büyük göğüslü bayanlar için cerrahi sütyen 10 numara 5 yıldızdır. Göğsü saran önden agraflı bu sütyenler, inanılmaz şekilde göğüsleri küçük gösterir.


Kim Kardishian

V yaka ve tunik giy.
Göğüslerin daha küçük görünmesi için en önemli noktalardan biri gövdeyi uzatmaktır. Yani üst bedenin daha uzun görünmesini sağlamaktır. Bu konuda V yaka bluzler biçilmiş kaftan. Aynı şekilde gömleğin de üst düğmelerini açarak bahsettiğim ilizyon sağlanabilir. Bir diğer unsur ise tunik tarzı kalça hizasında üstler giymek. Keza bu da üst bedeni uzun doğal olarak göğüsleri daha küçük gösterir.


Collage Vintage

Kruvaze ceket giy.
Ceketin ön parçalarının birbiri üzerine gelecek şekilde iliklenen kruvaze ceketler göğüsleri toparlar. Daha sakin, minimal bir görüntü sağlar. Minik tadilatla ceketlerinizi kruvaze tarzı yaptırabilirsiniz.

Tulum giy.
Kilo problemi yaşamıyor sadece iri göğüslerden muzdaripsen; yaka kısmına dikkat etmek şartıyla tulum tercih edilebilir. Tulum üst bedeni daha uzun gösterir. Tek parça olduğu için görünümü kesintiye uğratmaz. Doğal olarak boyunuzu da daha uzun gösterir. Sezonun favori parçası pilotların giydiği tulumlardan giyebilirsiniz. Topuklu ayakkabı ile giyiniz.

Dikkati üst bedenden uzaklaştır.
Gövde için sakin parçalar seçerken alt beden için canlı renkler, hareketli parçalar seçmek gerek. Yahut da statement küpe ile dikkati çehreye çekebilirsiniz. Boğazlı ve sıfır yaka üstler, saten ve payetli kumaşlar, büyük ve dikkat çekici baskılar ve statement kolyeden mümkün mertebe uzak durmak gerek. Bir diğer yasaklı parçalar ise enine çizgili, renkli, cepli, fiyonklu, bebe ve şal yaka üstler…

Görseller: Pinterest

Daha Uzun Görünmenin Yolları

Daha Uzun Görünmek İçin Nasıl Giyinmeli?

Zayıf Kadınlar Nasıl Giyinmeli?

Minyon Kadınlar Nasıl Giyinmeli?

Bronz Tenliler Nasıl Giyinmeli?


Yazıyı Beğendiniz Mi ? Hemen Paylaşın

Bu Yazıya Tepkiniz Nedir ?

Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Karmaşık Karmaşık
0
Karmaşık
Komik Komik
1
Komik
Süper Süper
2
Süper
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Çılgın Çılgın
0
Çılgın
Vogue is Art

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yazı Formatı Seçiniz
Anket
Anket içerikli bir yazı yayınlamak için seçebilirsiniz.
Hikayeniz
Kendi moda hikayenizi yazın.
Liste
Yeni bir moda listesi yaratın.
Video
Youtube, Vimeo ve Vine Videoların için
Ses
Soundcloud veya Mixcloud Dosyaların için.
Resimler
Resim veya GİF dosyaların için.