Dantel Etek Nasıl Giyilir?


Şu yazımda dantelin 2015-2016 Sonbahar/Kış sezonunda pek çok parçaya sirayet edeceğinden dem vurmuştum. Hal böyle olunca en çok etekler aracılığıyla giydiğimiz danteli mercek altına almak istedim. Buyurunuz bakınız dantel eteği son trendlerle nasıl giymeli?

Ulyana Sergeenko

Gömlek Elbise İle Giy.
Şaşkınlığa mahal vermeden pek acil açıklık getireyim. Hem elbise hem de eteği aynı anda giyme düşüncesi karmaşık bir ahval yaratmış olabilir. Dantel etekler astarsız pek tercih edilmiyor. Lakin astarsız olanları da mevcut. Astarsız olan dantel eteği gömlek elbiseyle giyip tarz bir görünüme kavuşabilirsiniz. Hülasa; gömlek elbise, astar görevini üstlenecektir. Dikiş sever arkadaşlar, A kesim dantel etek dikebilirsiniz. Can sıkan astar olayına ise hiç girmeyin. Diktiğimiz eteği, gömlek elbise ile tamamlayıverin. Siz de astar yerine gömlek elbise dikerim diyenlerden misiniz?:-)

Önü Kısa Arkası Uzun Dantel Etek Giy.
Diz hizasındaki klasik dantel etekler uzun zamandır gardıroplarda yer alıyor. Açıkçası benim gibi sizde klasik dantel etek modelinden sıkılmış olabilirsiniz? O halde dantel eteğin önü kısa arkası uzun olan modellerini denemeye ne dersiniz? Tıpkı yukardaki fotoğraf gibi…

Crop Top/Kısa Üst ile Giy.
Dantel eteği kısa üst ile giymeyeni dövüyorlar sanki:-) Pek moda olan bu iki parçayı birlikte kullanmayı unutmayın.

Mini Eteğin Uçlarına Dantel Ekle.
Hali hazırda var olan mini eteğinize yeni bir soluk kazandırmak ister misiniz? Bir miktar dantel kumaş işinizi fazlasıyla görecektir. Dantelin, etekle aynı renkte olmasına dikkat ediniz. Gerçi seçim sizin… etek sizin… 😉

Uzun Dantel Etek Giy.
Neredeyse maxi boylara uzanan dantel eteklere ne dersiniz? Bana kalırsa dantelin pantolonlarda vuku bulması etek boyunun bir miktar uzamasına sebebiyet verdi.

Spor Ayakkabı ile Giy.
Ultra feminen hatta ve hatta über romantik dantel eteği başta Supercolor, Superstar, Stan Smith, Converse ve colorblock spor ayakkabılarla deneyip cool tanrıçası olun;-)

Görseller: Pinterest


Yazıyı Beğendiniz Mi ? Hemen Paylaşın

Bu Yazıya Tepkiniz Nedir ?

Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Karmaşık Karmaşık
0
Karmaşık
Komik Komik
0
Komik
Süper Süper
0
Süper
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Çılgın Çılgın
0
Çılgın
Vogue is Art

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yazı Formatı Seçiniz
Anket
Anket içerikli bir yazı yayınlamak için seçebilirsiniz.
Hikayeniz
Kendi moda hikayenizi yazın.
Liste
Yeni bir moda listesi yaratın.
Video
Youtube, Vimeo ve Vine Videoların için
Ses
Soundcloud veya Mixcloud Dosyaların için.
Resimler
Resim veya GİF dosyaların için.