Diz Üstü Bot Nasıl Giyilir?


Sokak modasının en güncel fotoğraflarıyla 2014-2015 Sonbahar/Kış sezonunda diz üstü botları nasıl giymeli hep birlikte keşfedelim.

Asimetrik kesim elbise ile giy.
Yanlış hatırlamıyorsam 2012 Yaz sezonunda zirveyi oynayan önü kısa arkası uzun asimetrik elbiseleri giymenin tam zamanıdır. Diz üstü botlarla olan uyumu gerçekten denemeye değer. Genelde bu elbiseler yazlık formda oluyor. Lakin siz bu tarz kışlık bir elbise bulduysanız, şanslısınız. Ama yazlık elbisenin üzerine triko yada sweatshirt giymek suretiyle pek ala kullanabilirsiniz. Böylesi daha tarz bir görüntü sağlıyor ne yalan söyleyeyim.


Olivia Palermo

Kışlık şort ile giy.
Tüvit şort ya da deri şort ile diz üstü botları birleştirmek harika bir fikir. Kış aylarında hem şort giyip hem bacakları soğuktan korumak adeta nur nimet. Tabi vücut tipi bu noktada önemli. Şort giymeye elverişli bacaklar şart. Eğer bu konuda sıkıntılar varsa bu kombinasyondan uzak durmak gerek.

Oversized triko ile giy.
Tunik tarzı dökümlü triko ve kazaklarla diz üstü botları giyebilirsiniz. Hatta bu yaz favori olan gömlek elbise ile dökümlü trikoyu birleştirirseniz daha bir cool olacağınızı garanti ederim.

Manto elbise ile giy.
“Mantoyu elbise gibi kullanmak” ayrıca yazmam gereken trendler arasında. Sokak modasının sivrilen eğilimi. Özellikle kısa mantoları kemer yardımıyla elbise gibi kullanın. Altına da diz üstü bot giymeyi unutmayın;-)

Skinny jean ile giy.
Bu kombinasyon için de muntazam, zarif bacaklar şart. Bacak boyunuz uzun ise deneyiniz. Bu tarz bir birliktelik için malesef model ölçüleri şart. Lakin şu sıralar bu kombinasyon da sokak modasının göz bebekleri arasında.


Miroslava Duma

Görseller: Pinterest


Yazıyı Beğendiniz Mi ? Hemen Paylaşın

Bu Yazıya Tepkiniz Nedir ?

Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Karmaşık Karmaşık
0
Karmaşık
Komik Komik
0
Komik
Süper Süper
0
Süper
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Çılgın Çılgın
0
Çılgın
Vogue is Art

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yazı Formatı Seçiniz
Anket
Anket içerikli bir yazı yayınlamak için seçebilirsiniz.
Hikayeniz
Kendi moda hikayenizi yazın.
Liste
Yeni bir moda listesi yaratın.
Video
Youtube, Vimeo ve Vine Videoların için
Ses
Soundcloud veya Mixcloud Dosyaların için.
Resimler
Resim veya GİF dosyaların için.