En Şık 5 Bloggerın JeanleriTuala Vintage

Gardıropların güzide parçası jean, kış sezonunun gelmesiyle daha mühim bir yer işgal ediyor. Bu sebeple en şık 5 bloggerdan yola çıkarak sezonun jean modasını keşfetmeye ne dersiniz?


Atlantic Pasific

Skinny Jean
Baştan sona oldukça dar, tayt izlenimi veren skinny jeanler bu sezonda yükselişini koruyor. Topuklu ayakkabı ile süper seksi bir görüntü yakarlarken sneaker ile de rahatlığın en şık haline kavuşmak mümkün. Skinny jean ile sezonun pançoları hoş bir anbiyans yaratacaktır.


Sea of Shoes

Boyfriend Jean
Boyfriend jean, bu sezon da jean modasının top 5’de yer alıyor. Bu gidişte 21. yüzyıl moda trendi olarak tarihe altın harflerle geçecek. Uzun zamandır giyiyoruz. Birçok parçayla rahatça kombinleyebiliyoruz. Paçaları kıvırmak suretiyle bu kışta bol bol giyeceğiz.


Maja Why

İspanyol Paça Jean
Hafızalara öyle bir yer etmiş ki İspanyol paça deyince 70’li yıllar; keza 70’ler deyince akıllara ispanyol paça gelir. İspanyol paça jeani boyfriend gömlek ile birleştirip sade ve şık bir kombin yapabilirsiniz. Ya da elbise ve tunik tarzı uzun bluzlerle giyerek oldukça tarz bir görünüm elde edebilirsiniz. Tıpki Blogger Maja gibi.


Sincerely Jules

Yırtık Jean
Son yıllarda jeanin, yırtığı pek makbul. Boydan boya derin yırtıklar ya da diz kapağında yer alan daha minimal yırtıklar görmekteyiz. Anlaşılan o ki yıpranmış jeanin, bir süre daha popüleritesi devam ediyor.


We Wore What

Beyaz Yırtık Jean
Beyaz renk, sade ve tertemiz bir stilin simgesidir. Her renkle uyumlu nötr bir renktir. Bu sebeple beyaz rengin jean modellerine sıçramış olmasından ziyadesiyle memnunum. Özellikle beyaz yırtık jeani, 2014-2015 Sonbahar/Kış sezonunda bol bol giyeceğiz.


Yazıyı Beğendiniz Mi ? Hemen Paylaşın

Bu Yazıya Tepkiniz Nedir ?

Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Karmaşık Karmaşık
0
Karmaşık
Komik Komik
0
Komik
Süper Süper
0
Süper
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Çılgın Çılgın
0
Çılgın
Vogue is Art

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yazı Formatı Seçiniz
Anket
Anket içerikli bir yazı yayınlamak için seçebilirsiniz.
Hikayeniz
Kendi moda hikayenizi yazın.
Liste
Yeni bir moda listesi yaratın.
Video
Youtube, Vimeo ve Vine Videoların için
Ses
Soundcloud veya Mixcloud Dosyaların için.
Resimler
Resim veya GİF dosyaların için.