Fır Fırlı Kıyafetler Nasıl Giyilir?

Bu sezon en favori parçalarda mutlaka fırfır, peplum, volüm olduğunu duymayan kalmadığına göre bu parçaları nasıl giyeceğimiz mevzusuna dalabiliriz? Volümlü, fırfırlı yahut da peplum detaylı kıyafetler nasıl kombinlenir? Daha çok üst giyim grubu ve elbiselere sirayet eden hacim mevzusu; yaka, kol ve bel bölgesinde yer alıyor.

Miu Miu Fır Fırlı Gömlekten İlham Al.
Birkaç ay önce burada bahsettiğim Miu Miu gömlek sezonun en önemli ilham kaynaklarından biri. “Lastik detaylı fır fır kollu gömlek” must have statüsünde bir parça. Bu parçayı skinny, vetements ya da mom jean gibi hipstar parçalarla birleştirip cool bir kombine imza atmak mümkün. Bu gömleğin benzerlerini Bershka ve Zara gibi hızlı moda grubunda bulabilirsiniz;-)

Volümlü Bluz ve Önden Düğmeli 70’ler Eteği Giy.
Volümlü bluzlerin ruh ikizi; önden düğmeli 70’ler etekleri… Bir de zarif boynunuza fular iliştirdiniz mi kombinasyon tamamdır.

Fır Fırlı Kayık Yaka Elbise Giy.
Geçtiğimiz yazdan bu yana tahtını kimseciklere bırakmayan “fır fır ve omuz dekolteli elbiseler” başlı başına asrilik bir parça. Ekleyeceğiniz bir hasır şapka ile kolayca şık mevkisine yükselmek mümkün.

Volüm Kollu Bluz ve Minimal(Mom&Vetements Jeanler) Pantolon Giy.
Hacim detayı sadece omuzlarda değil tabiki de kollarda da mevzu bahis. En havalısı da koldaki hacimler bence. Minimal bir jean ile hacimli kollar sizi mükemmele taşımak için gayet yeterli. Özellikle de sezonun favorisi Vetements jean tercihe şayan olacaktır.

Fır Fırlı Elbise ile Süper Star//Stan Smith Giy.
“Bu kadar flörtöz, bu kadar romantik bir parça spor ayakkabı ile nasıl birleştirilir ki?” demeyin:-) Gayette cool bir stil için über fırfırlı kıyafetlerinizi Süper star//Stan Smith spor ayakkabılar ile giyin.

Crop Fır Fırlı Üst ile Culottes Giy.
2016 Yaz sezonunda crop top’un fır fırlı ve ziyadesiyle peplumlu olanı popüler. Bu sebeple crop top alırken hacim mevzusuna eğilin. Crop fır fırlar en çok burada bahsettiğim culotte ile uyumlu. Benden söylemesi;-)

Volümlü Kıyafetleri Hasır Çanta ile Kullan.
Romantik kıyafetlere pek yakıştırdığım hasır çantaları gardırobun derinliklerinden çıkarma zamanı sizce de gelmedi mi? O halde hacim ve hasırın muhteşem uyumunu yakalamayı unutma;-)

Kayık Yaka Flörtöz Elbise ile Fular Kullan.
Minik fular, bilhassa kombinasyonda omuz dekoltesi varsa mutlaka tercih edilmeli. Bu yaz kolyeden ziyade fular mevzusu ortalığı sallayacak.

Görseller: Pinterest

Önceki İçerik

Moda: Pötikare Ceketler

Sonraki İçerik

Moda: Çiçek Broşlar

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir