Fiyonk Yaka Gömlek Nasıl Giyilir?


Anines World

Hatırlarsanız 2015 Yaz sezonunu “kayık yaka” bluz ve elbiselere ev sahipli yapmıştı. Tıpkı benzer bir istila 2015-2016 Sonbahar/Kış sezonunda bekleniyor. Bu defa “fiyonk yaka” bluz ve gömlekler ortalığın tozunu attıracak. Bu kış boynumuz hiç üşümeyecek. Çünkü fuları andıran yakalar bizleri sıcak tutarken aynı zamanda görüntümüze hoş bir seda katacak. Peki ya fiyonk yaka gömlekleri nasıl kombinlemeli? Hangi parçalarla tamamlamalıyız?

Gömleğini “Fiyonk Yaka” Yap.
Fiyonk yaka gömlek moda diye; “Hadi koş… Git fiyonk yakalı bluz al.” demek olmaz. Bir tutam yaratıcılık ile çeşit çeşit fiyonk yakalı gömleğin olabilir. “Minik bir kurdele” bu noktada işini görecektir. Ya da “evdeki fuları” gömleğin yakasına bağlayarak fiyonk oluşturman mümkün. Deneme yanılma yöntemiyle en güzel gömleğini; en güzel fularla birleştir. Sana özel adeta nev-i şahsına münhasır fiyonk yaka gömlek tasarla.

Atlantic-Pasific

Pinafore Elbise ile Giy.
Pinafore elbiseyi buradan detaylıca inceleyebilirsin. Bu kış fiyonk yaka gömleği pina elbise, tulum elbise, bahçıvan pantolonu ve çeşitli tulum modelleriyle giyerek tarz bir görünüm elde etmen mümkün. Pinafore elbise; fiyonk yaka gömleğin romantik havasını kırarak; sana daha sportif bir hava verecektir. Spor ayakkabı ya da oxford ayakkabı ile de tamamlarsan. Olursun cool abidesi:-)

Collage Vintage

Yüksek Bel Pantolon ile Giy.
Fiyonk yaka gömlek ile muhafazakar bir iş stili istiyorsan; yüksek bel pantolon ile tamamlayabilirsin. Olursun o zaman über resmi bir iş kadını;-)

Denim Fiyonk Yaka Gömlek Tercih Et.
Fiyonk yaka modasına uymak lakin hem daha sportif hem de biraz daha orjinal görünmek istiyorsan. O zaman denim kumaş kurtarıcın olacaktır. Denim kumaştan kendine jilet gibi bir fiyonklu gömlek diktirebilirsin. Dikmek demişken eğer kendin dikebiliyorsan; Burda dergisi 2005 Ekim sayısında muhteşem bir fiyonk yaka gömlek kalıbı var. Aklında bulunsun.

Atlantic-Pasific

A Kesim Kloş Etek ile Giy.
Romantik stil seviyorsan zati romantik olan fiyonk yaka gömleği; yine über romantik A kesim( kabarık etek) ile tamamlayabilirsin. Benim en sevdiğim kombinasyonlardan biri. Denemeye ne dersin?

Anines World

Jean ile Giy.
Eforsuz kombin deyince akla ilk gelen parça; tabiki de jeanler… Her parça ile uyumlu olan jean; fiyonk yaka gömleklerle de başarılı bir uyum sergiliyor. Beyaz fiyonk yaka gömlek ile mavinin uyumu ise pek asaletli doğrusu;-)

Kolsuz Manto ya da Garson Yelek ile Giy.
Önümüzdeki kış sezonu yelek ve kolsuz mantoların popüler olacağını şimdiler söylemek isterim. Özellikle yelek ve fiyonk yaka gömleğin birlikteliğine sık sık şahit olacaksınız. Benden söylemesi.

Style Lovely

Carolines Mode

Diğer Görseller: Pinterest


Yazıyı Beğendiniz Mi ? Hemen Paylaşın

Bu Yazıya Tepkiniz Nedir ?

Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Karmaşık Karmaşık
0
Karmaşık
Komik Komik
0
Komik
Süper Süper
0
Süper
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Çılgın Çılgın
0
Çılgın
Vogue is Art

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yazı Formatı Seçiniz
Anket
Anket içerikli bir yazı yayınlamak için seçebilirsiniz.
Hikayeniz
Kendi moda hikayenizi yazın.
Liste
Yeni bir moda listesi yaratın.
Video
Youtube, Vimeo ve Vine Videoların için
Ses
Soundcloud veya Mixcloud Dosyaların için.
Resimler
Resim veya GİF dosyaların için.