İlkbaharda Şort Nasıl Giyilir?


Bahar aylarında pek çoğumuz bir alternatife ihtiyaç duyar. Tabiri caizse kış ve yaz kıyafetleri arasında gider geliriz. Yazın habercisi fresh bir görünüm arayışı içinde oluruz. İşte tam da o anlar için; şort mükemmel bir tercihtir. O halde, sezonun trendleri ile şort nasıl giyilir bir göz atalım.


Olivia Palermo

1- Opak çorap ile giyin.
Mevsime bağlı olarak opak çorap mantıklı bir seçenek. Sokak stillerinde opak çorabın yanı sıra siyah ince çorap ve plumeti eğilimine bağlı olarak minik noktalı çoraplar en beğenilen seçenekler arasında.

2- Bomber Ceket ile giyin.
2000’li yılların başında hip-hop kültürün etkisiyle adeta hortlayan havalı/bomber ceketler, o gün bugündür, moda dünyasında önemli bir yer işgal etmekte. Şort ile birlikteliğini şu sıralar sıkça görmekteyim. Deri şort ve bomber ceket ikilisinin yanında şık kelimesinin sönük kalacağının farkındayım.

3- Kürk Yelek ile giyin.
Kürk eğilimine bağlı olarak bahar aylarında kürk yelek tercih edilmekte. Bu trendi şort ile birleştiren moda severlerin sayısı oldukça fazla.

4- Biker Deri Ceket ile giyin.
Deri biker/motorcu ceket eforsuz olması sebebiyle aslında en çok tercih edilen parça. Baştan aşağıya deri giyinme eğilimi moda dünyasını kasıp kavururken deri şort ve ceket harika bir ikili olacaktır.


Trop Rouge

5- Hunter Çizme ile giyin.
Daha önce Hunter çizme modasını şurada konuşmuştuk. Hunter fanları hep çok parçayla bu çizmeleri severek kullanıyorlar. Lakin ben en çok şort ile kullanımını sevmekteyim. Bunun için Trop Rouge blogunun cool sahibesinden ilham alabilirsiniz. Christina’ya buradan ulaşabilirsiniz.


Miranda Kerr

6- Bilekte biten bot ile giyin.
Bilekte biten bot, artık yaz kış demeden kullanılan bir parça oldu. Bu tarz botlarda birkaç ayrıntıya dikkat ettiğiniz taktirde harika görünmeniz işten bile değil. Kısa botlar malesef bacak boyunu kestiği için daha kısa görünmemize neden oluyor. Bunu engellemek için kısa aynı zamanda yüksek bel şortlar tercih edilmeli. Yine daha uzun bir algı yaratmak için baştan aşağıya aynı renk giyinmekte doğru bir seçenek. Keza siyah botunuzu siyah opak çorap ile giyerekte daha uzun görünebilirsiniz.


Yazıyı Beğendiniz Mi ? Hemen Paylaşın

Bu Yazıya Tepkiniz Nedir ?

Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Karmaşık Karmaşık
0
Karmaşık
Komik Komik
0
Komik
Süper Süper
0
Süper
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Çılgın Çılgın
0
Çılgın
Vogue is Art

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yazı Formatı Seçiniz
Anket
Anket içerikli bir yazı yayınlamak için seçebilirsiniz.
Hikayeniz
Kendi moda hikayenizi yazın.
Liste
Yeni bir moda listesi yaratın.
Video
Youtube, Vimeo ve Vine Videoların için
Ses
Soundcloud veya Mixcloud Dosyaların için.
Resimler
Resim veya GİF dosyaların için.