İndirimden Alman Gereken 4 Manto


Fabulous Muses

Bu yazıda gelecek kış trend olan manto modellerinden bahsetmiyorum. Eğer öyle bir parça arıyorsanız; hiç şüphesiz marsala, oxblood ya da tarçın rengine yönelmelisiniz. İndirimden marsala rengi manto hiç olmadı tarçın rengi bohem bir hırka kovalamalısın. Ben indirim sürecinde klasiklere yönelmekte fayda görüyorum. Dış giyimde klasik olmanın ötesinde artık kemikleşmiş dört kadim parçadan bahsetmek istiyorum.

Parka
Military, safari ve sportif olmak üzere üç şıklığı da içinde barındıran asker yeşili parka, dış giyimde yerini garantiledi. Kürk detaylı kapşonu ile kızsal, çıtı pıtı bir havası var. Peki ya parkayı nasıl giymeli? Asker yeşili, safari yeşili hülasa parka yeşili denilen bu rengi mutlaka ve mutlaka kırmızıyla taçlandırmalısın. Kimi zaman kırmızı ruj bile yeterli olabilir. Breton nam-ı diyar parisyen desen de parka ile uyum içinde olan nadide detay. Parka//Kırmızı//Breton üçlüsünü mutlaka dene.

Portable Package

Tomboy Manto
Kadın gardırobuna yerleşen inkar edilemez bir boyfriend//tomboy akımı mevcut. Dış giyim de bu akımın etkisi altında. Tomboy manto için boyfriend blazerın daha kalın ve sıcak tutan hali diyebiliriz. Oversized ve maskülensi bir manto çeşidi. Pinstripe, İskoç klan desen, glen ekose ve mini balıksırtı/houndstooth gibi erkek desenlerini tercih edilebilirsiniz.

Fabulous Muses

Camel Manto
Camel rengi, gün geçtikçe kemikleşen dış giyim renkleri arasında. Siyah kadar asilzade. Bilhassa camel ile yapılan monocolour yani ‘baştan aşağıya camel giyinme’ hayli trend topic olacak şimdiden söylemeli.

Puf Anorak
Uzun zamandır kadın modasında yer alan puf anorakta klasik mertebesini hak ediyor. Renkli versiyonlarla istediğin kadar sportif olabilirsin. Şimdilerde desenli modelleri de söz konusu. Ben, takım ile puf anorak ikilisini oldukça cool buluyorum.

Stockholm Street Style

Atlantic-Pasific

Alexa Chung

Diğer Görseller: Pinterest


Yazıyı Beğendiniz Mi ? Hemen Paylaşın

Bu Yazıya Tepkiniz Nedir ?

Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Karmaşık Karmaşık
0
Karmaşık
Komik Komik
0
Komik
Süper Süper
0
Süper
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Çılgın Çılgın
0
Çılgın
Vogue is Art

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yazı Formatı Seçiniz
Anket
Anket içerikli bir yazı yayınlamak için seçebilirsiniz.
Hikayeniz
Kendi moda hikayenizi yazın.
Liste
Yeni bir moda listesi yaratın.
Video
Youtube, Vimeo ve Vine Videoların için
Ses
Soundcloud veya Mixcloud Dosyaların için.
Resimler
Resim veya GİF dosyaların için.