Kapitone Ceket Nasıl Giyilir?


Genelde üç katman kumaştan oluşan özel bir nakış dokumayla tasarlanan kapitone, ayrıcalıklı materyallerden biridir. Günümüzde kapitoneden tasarlanan pek çok parça mevcut. Lakin kapitonenin dış giyimde daha yaygın olarak kullanıldığına şahit olmaktayız. O halde “Kapitone ceket ve mantolar nasıl kombinlenir?” sorusunun cevabı müthiş görsellerle sizi bekliyor.

Collage Vintage

Uzun Kapitone Ceket ve Kemer
Uzun kapitone ceketler, adeta kış kimonusu olarak adından sıkça söz ettirmekte. Duruşu adeta kimonoya benzeyen bu parça obi kemer yahutta kumaş/halat kemerle oldukça uyumlu. Hatta kemersiz kesinlikle düşünülemez;-)

Kapitone Bomber Ceket
2016-2017 Sonbahar/Kış koleksiyonlarının tanıtımı vesilesiyle moda severlerin birbirinden cool kombinasyonlarına şahit olduk dahası önümüzdeki sezon hakkında ip uçları da edindik. Sözü bomber ceketlere getireceğim. 2016 ilkbaharında bomber ceketleri sıklıkla göreceğiz. Bomber ceket ve kapitone ikilisi casual şıklığa işaret ederken kombinlemekte bir o kadar kolay. Bir jean, bir fedora şapka bu noktada işini görecektir.

Asker Yeşil Kapitone Ceket
Asker yeşili parkalar klasikleşmiş parçalardan biri. Buna bir de kapitone detayı eklenince bir tık daha şık durduğunu kimse inkar edemez. Pek çok renk ve parçayla uyum içinde olan bu parça oldukça işlevsel, benden söylemesi;-)

Gömlek ve Kısa Kapitone Ceket Giy
Kısa kapitone ceketten fırlayan beyaz gömleğin; kapitoneli kombinasyonlarda sürekli karşımıza çıkmasından anlaşıldığı üzere ikisi birlikte pek şıklar. Aklınızda bulunsun;-)

Kapitone Ceket ve Diz Üstü Çizme Giy
Yukarıda olduğu gibi kapitone ile diz üstü bot ikisi güzel bir birliktelik oluşturuyor. Özenli, zarif, mükemmel kelimelerini çağrıştıran bu birliktelik mutlaka denenmeli.

Kadife Kapitone Ceket
2016-2017 Sonbahar/Kış sezonundan edindiğim yukarıdaki fotoğraftan anlaşıldığı üzere kadife kapitonelerin istilası yakındır. Rocker kadifesi diyebileceğim bu parça gerçekten popüler olmayı hak ediyor. Sizce de öyle değil mi?

Görseller: Pinterest


Yazıyı Beğendiniz Mi ? Hemen Paylaşın

Bu Yazıya Tepkiniz Nedir ?

Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Karmaşık Karmaşık
0
Karmaşık
Komik Komik
0
Komik
Süper Süper
0
Süper
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Çılgın Çılgın
0
Çılgın
Vogue is Art

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yazı Formatı Seçiniz
Anket
Anket içerikli bir yazı yayınlamak için seçebilirsiniz.
Hikayeniz
Kendi moda hikayenizi yazın.
Liste
Yeni bir moda listesi yaratın.
Video
Youtube, Vimeo ve Vine Videoların için
Ses
Soundcloud veya Mixcloud Dosyaların için.
Resimler
Resim veya GİF dosyaların için.