Kışın Beyaz Giymenin 5 Yolu

Ece Sükan

Renkleri mevsimlere göre kategorize etmek çoktandır mazi oldu. Beyaz da bir zamanlar kategorize olmuş renklerden biriydi. Bildiğin yaz rengiydi. Şimdiyse durum hiç de öyle değil. Kar beyazını artık kar mevsiminde giymekteyiz. Kışın beyaz nasıl giyilir? Son trendlerle beyazı nasıl giymeli? Hepsi ve daha fazlası şimdi bu yazıda…


Ece Sükan//Beyaz Takım
Türk menşeli stil ikonu Ece Sukan’dan ilham alarak beyaz takım tercih edebilirsiniz. Etek/Blazer ya da Pantolon/Blazer… Her ikisi de kış beyazı ile oldukça uyumlu ve asil. Beyaz takımı yine beyaz mantoyla birleştirip adeta kar perisi olabilirsin. Beyazı kullanırken Yin Yung felsefesini de unutma derim. Zıtlıkların muhteşem uyumu. Siyahın, beyaza eşlik etmesine izin ver.


Atlantic-Pasific//Beyaz Manto
Kışın beyaz giymenin en kolay yolu beyaz manto edinmek. Ayrıca üç beş sezondur baştan aşağıya beyaz giymenin trend olduğunu da hesaba katarsak; beyaz manto edinmek şart oldu vesselam.


Olivia Palermo//Beyaz Maskülen Pantolon
Beyaz giymenin bir diğer yolu maskülen kesim beyaz pantolon. Lakin bu seçimde dikkat etmeniz gereken iki nokta var. Beyaz ve oversized kesim olması sebebiyle olduğundan daha kilolu görünebilirsiniz. Bu sebeple topuklu ayakkabı giymeye ve paçaların ayakkabıyı gizleyecek uzunlukta olmasına dikkat etmek gerek. Böylece daha dengeli görünürüz. Bir diğer nokta ise paça boyunun uzun olması yağmurlu havalarda zorlayıcı olabilir. Paçaların yağmurdan çamurdan etkilenmemesi adına açık havalarda ya da iç mekanlarda tercih edilmeli.


Alessandra Ambrósio//Beyaz Jean
Beyaz jeane beyaz triko eşlik edebileceği gibi beyaza yakın nötr renklerde harika olacaktır. Ekru, gri, krem, kırık beyaz, şampanya, buz mavi gibi renklerle deneyiniz.


Stockholm Street Style//Beyaz Pelerin Ceket
Pelerin parçalar oldukça popüler. Beyazın asaleti ile pelerinin zarifliği birleşince ortaya şık bir görüntünün çıkacağı aşikâr. Beyaz pelerin manto ile siyah kazak tercih edin. Yine zıtlıkların muhteşem uyumunu yakalayın.

Ece Sükan

Olivia Palermo

Diğer Görseller: Pinterest

Önceki İçerik

Moda: Afrikan Etnik Desen

Sonraki İçerik

Adam Gallagher

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir