Kışın Siyah Elbise Nasıl Giyilir?


0
2 Yorum

Ulyana Sergeenko

Siyah elbisenin ince, derli toplu özelliği sayesinde yaz kış demeden severek kullanırız. Özellikle yaz aylarında eforsuz kombinlenen bu parça kış aylarının gelmesiyle birlikte kat kat giyinme becerisi gerektirir. Birkaç minik tüyo ve alternatifin hoşunuza gideceğini düşündüm.

Miroslava Duma//The Urban Spotter

Siyah Deri Trençkotu Elbise Olarak Giy
Giyim kuşamda sıradanlık size göre değil; marjinal olmak; tarzıyla dikkatleri celp eden kişi olmak tam da sizi tanımlıyor olabilir. O halde kışın siyah elbise olarak; deri trençkotu kemer yardımıyla elbise haline dönüştürmek tam da size göre. Trençkotun boyunun uzun olmasına dikkat ederseniz sizi soğuk havadan da korur. Bu dönüşümü stilinize uygun bir manto ile taçlandırabilirsin.

Alexa Chung

Siyah Triko Elbise Tercih Et
Kış aylarında siyah elbise tercihinizi triko elbiseden yana kullanmak akıllıca olacaktır. Opak çorap ile kullanabileceğiniz sıcacık bir kombinasyon. Bir alternatif daha var. Triko elbiseyi siyah skinny jean veya biker tayt ile kullanarak “rock şık” olabilirsin.

Blazer//Tuxedo ile Tamamla
Tuxedo ve blazer ceket kadın modasının vurucu parçaları. Eforsuz şıklığın adreslerinden biri. Siyah elbisenin tuxedo ile muazzam uyumunu yakalayın. İnce beli vurgulamak isterseniz kemer yardımınıza koşacaktır.

Lovely-Pepa

Elbisenin İçine Gömlek Giy
Kat kat giyinme inceliklerinden biri de elbisenin içine giyilen parçalar. Mevzumuz siyah olduğuna göre en iyi beyaz gömlek yakışacaktır. Zıt renkler birbirini anlamlı kılacak; siyah elbise şıklıkta sınır tanımayacak.

Uzun Kollu Siyah Elbise Giy
Klasik bir parça olması sebebiyle kış mevsimi için uzun kollu siyah bir elbise edinilebilir. Lakin zorunlulukta değil. Kısa kollu elbisenin üstüne boğazlı oversized kazak giyerek kışa adapte edilebilir. Tarz bir görünüm için beli ince bir kemerle taçlandırmayı unutmayın. Eğer elbiseniz oversized ise balıkçı kazağı elbisenin içine de giyebilirsiniz.

FashionVibe

Alexa Chung

Diğer Görseller: Pinterest


Yazıyı Beğendiniz Mi ? Hemen Paylaşın

0
2 Yorum

Bu Yazıya Tepkiniz Nedir ?

Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Karmaşık Karmaşık
0
Karmaşık
Komik Komik
0
Komik
Süper Süper
0
Süper
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Çılgın Çılgın
0
Çılgın
Vogue is Art

2 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yazı Formatı Seçiniz
Anket
Anket içerikli bir yazı yayınlamak için seçebilirsiniz.
Hikayeniz
Kendi moda hikayenizi yazın.
Liste
Yeni bir moda listesi yaratın.
Video
Youtube, Vimeo ve Vine Videoların için
Ses
Soundcloud veya Mixcloud Dosyaların için.
Resimler
Resim veya GİF dosyaların için.