Kışın Slip Elbise Nasıl Giyilir?


Birkaç ay içerisinde “bedroom style” olarak sıklıkla duyacağınız camisole, ipek pantolon/bluz takım ve slip elbise üçlüsüne şimdiden aşına olmanız adına “Kışın Slip Elbise Nasıl Giyilir?” yazısıyla karşınızdayım. 2016 İlkbahar/Yaz sezonunun önemli stylinglerinden biri olması sebebiyle indirimlerden bu tarz bir parça edinmeniz abesti iştigal olmayıp gayet yerinde bir karar olacaktır;-)

Man Repeller

Boğazlı Sweat ve Ankle Bot ile giy.
Kışın slip elbise giyilmeyeceğini de kim çıkardı? Mental bir şekilde kombinlendiğinde gayette ortaya şık bir kış kombini çıkabilir. Bunun için yukarıdaki fotoda olduğu gibi içinize boğazlı sweat giyebilir. Bilekte biten bot yardımıyla da son noktayı koyabilirsiniz. Sizce de orjinal, cool ve şık değil mi?


Cozy Sweat ve SuperStar Ayakkabı ile giy.
Slip elbisenin üstüne cozy sweat giyerek hem burada bahsettiğim cozy eğilimini kullanıp hem de slip elbisenizi kışa adapte edebilirsiniz. Bu kombinasyonu SuperStar ile taçlandırmayı ihmal etmeyin;-)


Jean ile Giy.
Hiçte kezo değil. Doğru bir jean ile gayette hoş durabilecek bir birliktelik.


Blazer ile Giy.
Mademki slip elbise ince, bu sebeple kışın giymeye çekiniyoruz. O zaman kat kat giyinme sanatı ne güne duruyor. Slip elbiseyi bir de blazer ile dene.


Aynı renk Cozy Triko ile giy.
Slip elbiseyle aynı renkte bir cozy trikoya ne derdin? Aynı renkte olması hasebiyle vücut görüntüsünü kesintiye uğratmaz. Böylece olduğundan daha kısa görünmemiş olursun.


Mokasen/Loafer/Maskülen Ayakkabı ile Giy.
Böyle romantik bir parçayı, ying yang etkisinden ilham alarak tam tersi bir tarzla birleştirmelisin. Bu noktada maskülen ayakkabılar imdadına koşacaktır.


Bomber Ceket ile giy.
2016 İlkbaharının en önemli parçalarından biri bomber ceketler olacak. Bahar’ın gelişiyle kot ceketlere koşarız ya işte bu sefer bomber ceketlere yapışacağız. Burada dikkat etmeniz ana mevzu bomber ceketi şık elbiselerle kullanmanız. Slip elbise de hayli şık bir elbise olduğuna göre kışın “bedroom elbise”yi bomber ceketle birleştirebiliriz.


Hırka ile giy.
Ah şu uzun hırkalar ne zaman imdadımıza yetişmiyor ki? Biraz kilo alırız hemen onlara yapışmaz mıyız? Her türlü kahrımızı çeken ender parçalardan biridir kendileri. Slip elbiselerle de gayet uyumlu bir birliktelik sergilerler.

Görseller: Pinterest


Yazıyı Beğendiniz Mi ? Hemen Paylaşın

Bu Yazıya Tepkiniz Nedir ?

Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Karmaşık Karmaşık
0
Karmaşık
Komik Komik
0
Komik
Süper Süper
0
Süper
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Çılgın Çılgın
0
Çılgın
Vogue is Art

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yazı Formatı Seçiniz
Anket
Anket içerikli bir yazı yayınlamak için seçebilirsiniz.
Hikayeniz
Kendi moda hikayenizi yazın.
Liste
Yeni bir moda listesi yaratın.
Video
Youtube, Vimeo ve Vine Videoların için
Ses
Soundcloud veya Mixcloud Dosyaların için.
Resimler
Resim veya GİF dosyaların için.