Kot Ceket Nasıl Giyilir?


Atlantic-Pasific

Bahar geldiğinde mi kot ceket moda olur? Yoksa kot ceket moda olduğunda mı bahar gelir? Evet yavaş yavaş kot ceketi gardırobun derinliklerinden çıkaralım. Peki bu klasikleşmiş, güzide parçayı nasıl giyebiliriz?

Stockholm Street Style

Kot Ceketin Yakasını Yenile.
Kıyafetlerin üzerinde minik değişiklikler yapmak. Nev-i şahsına münhasır giysiler giymek son zamanların yükselen trendleri arasında. Özellikle dış giyim parçalarının yaka ve manşet kısımlarını değiştirmek tarz bir görünüm sağlıyor. O halde kot ceketin yakasına renkli kürkden yakalar ekleyebiliriz. Ya da sade mi sade siyah kürk yaka… Böylece hem şimdi hem de sonbaharda kullanabileceğiniz yeni bir kot ceketimiz olur. Dikiş konusunda çok becerikliyseniz. Kot ceketinize yün astar ekleyebilirsiniz. Bu sezon kot ceketlerimizi yeniliyoruz.

Kot Cekete Aplike Uygula.
Kot ceketi yenilemenin bir diğer yolu aplike yapmaktır. Farklı kumaş ve figürleri cekete dikebilirsiniz. Slogan da olabilir. Çeşitli hayvan ve insan figürleri de eklenebilir. Sayı ya da harf de olabilir. Artık ne diyeyim. Sizin ceketiniz, siz düşünün;-)

Collage Vintage

Kot Ceketle Güneş Gözlüğü Takmayı Unutma.
Benim nezdinde baharın habercisi bir; kot ceket diğeri ise güneş gözlüğü. İkisinin birlikteliği ise pek bir cool. O zaman cool olalım. Kot ceketi, kedi gözü güneş gözlüğü ile taçlandıralım. Ya da aviator gözlüğümüz ile 2015 Yaz sezonunu açalım.

Kot Ceketi Kalem Etekle Giy.
Denemeniz gereken müthiş bir kombinasyon. Feminen parçanın, sportif bir parçayla yarattığı muhteşem uyuma tanık olacaksınız. İster spor istersen topuklu ya da balerin babetleriyle giyebilirsin. Hiç şüphesiz hepsiyle de ala görüneceksin.

Kot Ceketi Maxi Elbise ya da Etek ile Giy.
Bohem stil deyince hemen aklıma uçuş uçuş maxi elbise ve etekler geliyor. Kot ceketi bohem stile adapte edelim. Kot ceketle maxi boy parçaları birleştirelim.

Maja Wyh

Alessandra Ambrosio

Diğer Görseller: Pinterest


Yazıyı Beğendiniz Mi ? Hemen Paylaşın

Bu Yazıya Tepkiniz Nedir ?

Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Karmaşık Karmaşık
0
Karmaşık
Komik Komik
0
Komik
Süper Süper
0
Süper
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Çılgın Çılgın
0
Çılgın
Vogue is Art

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yazı Formatı Seçiniz
Anket
Anket içerikli bir yazı yayınlamak için seçebilirsiniz.
Hikayeniz
Kendi moda hikayenizi yazın.
Liste
Yeni bir moda listesi yaratın.
Video
Youtube, Vimeo ve Vine Videoların için
Ses
Soundcloud veya Mixcloud Dosyaların için.
Resimler
Resim veya GİF dosyaların için.