Kot Şort Nasıl Giyilir?


Son trendlerle kot şortu nasıl giymeli? Sokak modasının ilham verici fotoğrafları sayesinde sorumuza cevap bulduk.

Şort Salopet giy.
Salopet parçalar müthiş bir hit yakaladı. Bu sebeple kot şort yerine şort salopet tercih edenlerin sayısı azımsanmayacak kadar çok. Bu yaz şort salopetin; crop top yada sporcu sütyeni ile giyindiğine bol bol şahit olduk. Aynı zamanda şort salopet/boyfriend gömlek ikilisi de popüler kombinasyonlardan biri. Yani sözün fezlekesi kot şort yerine şort salopet giyin.

Bohem bluzlerle giy.
2014 Yazına damgasın vuran iki eğilimden biri salopet ise diğeri bohem parçalardır. Özellikle bohem bluzler pek çok parçayla giyilirken eforsuz şıklığı da beraberinde getiriyor. Bohem bluzun kot şort ile uyumuna söylenecek söz yok;-)

Nudist sandaletle giy.
Stuart Weitzman markası ile gündeme gelen Nudist sandaletten şurada bahsetmiştim. Kendisi bu yazın sevilen topuklu sandaletlerinden biri. Zara markasında da yeşil ve pembe olmak üzere iki rengi bulunuyor. Kot şortu gece giyilebilir şık bir parçaya dönüştürmek için nudist sandalet doğru bir tercih olacaktır.

Kot gömlekle giy.
“Denim on denim” akımı birkaç sezondur sağlam trendler arasında. Doğrusu baştan aşağıya mavi giyinmenin vermiş olduğu letafet hiç bir renkte yok. Kot gömlek bir klasik olmanın ötesinde bayan gardıroplarının mühim kurtarıcılarından biri oldu. Kot şort ile ahenki de ayrı bir güzel.

Kriket kazakla giy.
Malumunuz sportif şıklığın önünü alamıyoruz. Moda dünyası bilimum spor dallarına el atmış durumda. Kriket de onlardan biri. Kriket kazak 2014-2015 Sonbahar/Kış triko trendlerinde ön sıralarda yer alıyor. Şimdiden Bershka markasında bu trikonun benzerine buradan ulaşabilirsiniz. Serin yaz akşamları için şort/kriket kazak birlikteliği ile sportif şıklık yakalayabilirsiniz.

Görseller: Pinterest


Yazıyı Beğendiniz Mi ? Hemen Paylaşın

Bu Yazıya Tepkiniz Nedir ?

Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Karmaşık Karmaşık
0
Karmaşık
Komik Komik
0
Komik
Süper Süper
0
Süper
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Çılgın Çılgın
0
Çılgın
Vogue is Art

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yazı Formatı Seçiniz
Anket
Anket içerikli bir yazı yayınlamak için seçebilirsiniz.
Hikayeniz
Kendi moda hikayenizi yazın.
Liste
Yeni bir moda listesi yaratın.
Video
Youtube, Vimeo ve Vine Videoların için
Ses
Soundcloud veya Mixcloud Dosyaların için.
Resimler
Resim veya GİF dosyaların için.