Kürk Yelek Nasıl Giyilir?Olivia Palermo ve Eşi

Avm kültürü olanlar bilir. Sezon başından bu yana fast fashion markaların hemen hemen hepsinde vuku bulan kürk yelek eğiliminden bahsetmek istiyorum. Sokak modasından ve blogger camiasından ilham alarak, gelin bir bakalım kürk yelek nasıl giyiliyor.


Alessandra Ambrosio

Deri Ceket ile Giy
Sonbaharda ince bir sweatshirt ya da triko ile giydiğimiz kürk yelek, kış mevsiminin bastırmasıyla deri ceketle giyilir oldu. Kürk yeleği, deri ceketin üstüne giymek suretiyle oldukça şık görüntüler elde edilebilir. Aynı zamanda sanki kürk ve deri karışımı bir mantoya kavuşmuş gibi oluyor. Malum kadınlar giyim kuşamda yenilikleri pek bir sever. En popüler kombinasyon kürk yeleği, deri ceket ile giymek. Deneyiniz.

Bohem Maxi Boy Elbise/Etek ile Giy
Bu noktada bir ipucu vermem gerek. 2015 Yazı bohem stiliyle yıkılacak. Bohem silüetler, modanın baş rolünde yer alacak. Anlaşılan o ki şimdiden bohem maxi elbise eldinmek gerekecek. Çünkü kürk yelek kombinasyonunda ikinci popüler parça bu tarz maxi boy elbise ve etekler… Postal bot ya da Chelsea bot ile tarz bir görüntü yakalayabilirsiniz.

Mantoyla Giy
Bu kışın çetin geçeceğine dair söylentiler almış başını giderken sıcacık ve oldukça yaratıcı bir kombinasyon daha var. O da kürk yeleği manto ile giymek. Eğer kürk yeleğiniz oversized kalıpta ise mantonun üstüne giyebilirsiniz. Lakin kürk yeleğiniz slim ise o vakit mantonun içine giymek daha iyi olacaktır. Kemer yardımıyla kürk yeleğin önünü kapatıp; mantonun düğmelerini iliklemeden kullanabilirsiniz.


Atlantic-Pasific

Kemer Kullan
Vücudu saran slim bir kürk yelek arıyorsanız; sezon itibariyle işiniz zor. Genelde hayli geniş oversized yelekler popüler. Çok şükür ki; bu nokta da kemer devreye giriyor. Kemer, oversized pek çok parçayı bir nebze slim yapmak adına adeta sihirli bir aksesuar. Ince beli vurgulamak ve daha feminen bir duruş için kemer kullanın.


Wendys Lookbook

Diğer Görseller: Pinterest


Yazıyı Beğendiniz Mi ? Hemen Paylaşın

Bu Yazıya Tepkiniz Nedir ?

Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Karmaşık Karmaşık
0
Karmaşık
Komik Komik
0
Komik
Süper Süper
0
Süper
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Çılgın Çılgın
0
Çılgın
Vogue is Art

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yazı Formatı Seçiniz
Anket
Anket içerikli bir yazı yayınlamak için seçebilirsiniz.
Hikayeniz
Kendi moda hikayenizi yazın.
Liste
Yeni bir moda listesi yaratın.
Video
Youtube, Vimeo ve Vine Videoların için
Ses
Soundcloud veya Mixcloud Dosyaların için.
Resimler
Resim veya GİF dosyaların için.