Lace-up Sandaletler Nasıl Giyilir?


An itibariyle moda dünyasını istila eden lace-up sendromu; elbiseden sandalete; sandaletten pantolona; pantolondan babete kadar her yeri sarmış durumda. Isabel Marant lace-up pantolonu ile başlayan bu furya şimdilerde ciddi anlamda sandaletlere sirayet etmiş durumda. Hal böyle olunca “Lace-up sandalet nasıl giyilir?” sizin için bizzat mercek altına aldım.

Atlantic-Pasific

Gingham Desenli Elbise ile Giy
Gingham desen deyince ne yazık ki tarafsız olamıyorum. Çok sevdiğim bu deseni en çok da lace-up sandaletlere yakıştırıyorum. Gingham desenli gömlek elbiseyi lace-up sandaletle deneyerek tarzınıza tarz; şıklığınıza şıklık katabilirsiniz.

Veronika Heilbrunner

Etek Pantolonla Giy
En az lace-up kadar 2015 Yaz sezonuna damgasını vuran parça varsa o da elbette ki; etek pantolon. Etek pantolonun bir miktar kısa olması lace-up sandaletin görünmesini sağlıyor. Ve etek pantolon ile lace-up sandalet muazzam şık duruyor belirtmeliyim.

Maja Wyh

Kimono Elbise ile Giy
Yaz sezonunun gelmesiyle birlikte kimonolarda sezonu açar. Lakin küçük bir fark mevzu bahis. Bu yaz kimonoyu sıklıkla elbise versiyonu ile göreceğiz. Kimono elbiselerin sezonda anlamlı bir yeri var. Rahat ve bir o kadar şık olan bu parçayı gardıroba eklemek şart oldu vesselam. Kimono elbiseyi lace-up sandaletle denemeyi unutmayın.

Şık Bir Tulum ile Giy
Geçtiğimiz yaz sezonu daha sportif safari tarzı tulumların yükselişine şahit olduk. Fakat bu sezon daha feminen modellerin hakim olduğunu söylemeliyim. Özellikle alt kısmı etek pantolonu anımsatan geniş paçalı tulumların sezonda anlamlı bir yeri var. Feminen, şık bir tulumu casual yapmak isterseniz; topuksuz lace-up sandaletler öneririm. Lakin şık bir geceye iştirak edecekseniz; topuklu lace-uplardan şaşmamak lazım;-)

Midi Etek ile Giy
Şıklık yarışında en az diğerleri kadar etkili olan bir diğer parça tabikisi; midi etekler. Çeşitli renk ve desenlerdeki midi eteği lace-up sandaletle birleştirerek letafet dolu bir esinti yaratabilirsiniz. Criss cross trendini yakalama noktasında midi etekler sizin kurtarıcınız olacak.

Collage Vintage


Diğer Görseller: Pinterest


Yazıyı Beğendiniz Mi ? Hemen Paylaşın

Bu Yazıya Tepkiniz Nedir ?

Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Karmaşık Karmaşık
0
Karmaşık
Komik Komik
0
Komik
Süper Süper
0
Süper
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Çılgın Çılgın
0
Çılgın
Vogue is Art

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yazı Formatı Seçiniz
Anket
Anket içerikli bir yazı yayınlamak için seçebilirsiniz.
Hikayeniz
Kendi moda hikayenizi yazın.
Liste
Yeni bir moda listesi yaratın.
Video
Youtube, Vimeo ve Vine Videoların için
Ses
Soundcloud veya Mixcloud Dosyaların için.
Resimler
Resim veya GİF dosyaların için.