Moda: Grafik Desen Trikolar


Bohem stilin bol kahveli, tarçınlı, bordolu ziyadesiyle kasvetli paletinden sıkılanlar var aramızda. Hadi itiraf edin 70’li yıllardan size de öhhh geldi değil mi? Ne yalan söyliyeyim bana geldi. Bu sebeple 80’lerden uçayazan, cesur renkli, geometrik desenli, coşku uyandıran trikoların gelişini sevinçle muştuluyorum. Grafik sanatından ilham alınarak tasarlanan gökkuşağı lakaplı trikolar, şu sıralar en popüler parçalarından biri.

Oldukça renkli, geometrik tekrarlardan oluşan bu parçayı kombinlemek zor gibi görünse de aslında hiç de öyle değil. Ekseriyetle jean ile kombinlenen bu parça. Aslında pek çok parçaya iştirak edebilir. Örneğin; akordiyon pile midi etek ile de olur; blazer ceketle de olur; metalik pantolon ile de hoş bir uyum sergiler. Pek çoğu sim örgüden oluşan gökkuşağı sweaterlerin; pozitif havası sizi de etkisi altına alacak. Bu eğlenceli parçayı kombinlemekten zevk duyacaksınız. Kasvetli kışınızı renk katacak:-) Style dünyasının göz alıcı grafik yani colorblock trikolarını keşfetmeye ne dersiniz?

Görseller: Zanita, They All Hate Us,Atlantic-Pasific,Caroline’s Mode, The Blonde Salad, Amlul, A love is Blind, Vanessa Jackman,Who What Wear


Yazıyı Beğendiniz Mi ? Hemen Paylaşın

Bu Yazıya Tepkiniz Nedir ?

Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Karmaşık Karmaşık
0
Karmaşık
Komik Komik
0
Komik
Süper Süper
0
Süper
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Çılgın Çılgın
0
Çılgın
Vogue is Art

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yazı Formatı Seçiniz
Anket
Anket içerikli bir yazı yayınlamak için seçebilirsiniz.
Hikayeniz
Kendi moda hikayenizi yazın.
Liste
Yeni bir moda listesi yaratın.
Video
Youtube, Vimeo ve Vine Videoların için
Ses
Soundcloud veya Mixcloud Dosyaların için.
Resimler
Resim veya GİF dosyaların için.