Moda: Karen Walker ‘Super Duper’ Güneş Gözlüğü


En az Ray Ban Aviator kadar süperstar mertemesine yükselen bir güneş gözlüğünden bahsetmek istiyorum. Ismi Karen Walker ‘Super Duper’. Uzun zamandır birçok ünlü şahsiyetin ve stil bloggerlarının gözünden, kafasından:-) düşürmediği bir güneş gözlüğü. Super Duper, Yeni Zellandalı ünlü modacı Karen Walker tasarımı. Karen Walker, tasarımıyla olsun reklam kampanyasıyla olsun diğer markalardan sıyrılan aynı zamanda sosyal sorumluluk projelerine gönül veren bir marka.


Pink Peonies

Haşmetli, şematik ve dominat çerçeveleriyle bana hep ihtişamlı Pagodalardan ilham alınmış hissiyatı veriyor. Dediğim gibi reklam kampanyaları da tasarımları kadar nev-i şahsına münhasır. Örneğin bir kampanyasında vampir dişli bir kadın rol almıştı ve akıllara öylece kazındı. Bir sonraki kampanyada yapyaşlı teyzelerim rol almıştı. Onu da hiç unutamam. Son reklam kampanyası ise Afrika’da çekildi. Kenyalı zaatkarlar, gözlükler için hem etnik gözlük kılıfları ürettiler hem de reklam çekimlerinde yer aldılar. Karen ve yönetmen eşi, Kenya ve Haiti topluluklarına dikkat çekmek aynı zamanda yöre halkına iş imkanı sağlamak adına örnek bir davranış sergilediler.


Karen Walker Afrika Reklam Çekimi

Neyse asıl konumuza “Super Duper” gözlüğe gelelim. Yuvarlak kalın çerçevesi ile oldukça fiyakalı bir model. Leopar desenin yükselişine bağlı olarak leopar çerçeve en sevilen modeli. Siyah çerçeveli olanda bir o kadar şık. $329 ile $349 arasında değişen fiyatlarla satışta. Buradan ayrıntılı inceleyebilirsiniz. Fakat pek meşhur olduğundan birçok ulaşılabilir marka ve ebay türevi online mağazalarda replikası mevcut.


Atlantic-Pasific


The Classy Cubicle

Diğer görseller: Pinterest


Yazıyı Beğendiniz Mi ? Hemen Paylaşın

Bu Yazıya Tepkiniz Nedir ?

Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Karmaşık Karmaşık
0
Karmaşık
Komik Komik
0
Komik
Süper Süper
0
Süper
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Çılgın Çılgın
0
Çılgın
Vogue is Art

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yazı Formatı Seçiniz
Anket
Anket içerikli bir yazı yayınlamak için seçebilirsiniz.
Hikayeniz
Kendi moda hikayenizi yazın.
Liste
Yeni bir moda listesi yaratın.
Video
Youtube, Vimeo ve Vine Videoların için
Ses
Soundcloud veya Mixcloud Dosyaların için.
Resimler
Resim veya GİF dosyaların için.