Olivia Palermo


Bu haftaki Stil kadını konuğumuz Amerika’dan Olivia Palermo. Olivia, moda haftalarında öne çıkan isimlerden biri. Lifestyle ve magazin ağırlıklı bir blogu var. Stil, moda, güzellik, alışveriş, seyahat… gibi konular üzerine yazıyor. 27 yaşındaki sosyetik güzel, stili ve duru güzelliği ile takip edilesi bir şahsiyet. Stili, gardrobu, yaşamı, ilişkisi oldukça merak konusu. O kadar ki; sadece Olivia’nın stilini paylaşan moda blogları bile mevcut. Özellikle boyu merak konusu. Olivia’nın boyu 1.63. Fakat seçimleri ile her daim daha uzun görünmeyi başarıyor. Stilini mercek altına almayı bu açıdan da çok anlamlı buluyorum.

Baştan aşağıya siyah giyinme konusunda oldukça başarılı bir çizgisi var. Blazer ceket vazgeçilmezlerinden biri. Şort ve etek seçimlerinde mümkün olduğunca kısa formları tercih ediyor. Ve bu onun daha uzun görünmesini sağlıyor. Lafı daha fazla uzatmadan görsellerle başbaşa bırakıyorum sizi…
Bir de bu hafta Olivia’ı konuk etmem aslında tesadüf değil yaklaşık iki hafta önce uzatmalı sevgilisinin evlenme teklifini kabul etti ve instagram hesabında takipçilerine duyurdu. Moda dünyasını merakla Olivia’nın gelinlik seçimini bekliyor. Olivia’nın blogunu buradan inceleyebilirsiniz. Instagram hesabına da buradan ulaşabilirsiniz.


Yazıyı Beğendiniz Mi ? Hemen Paylaşın

Bu Yazıya Tepkiniz Nedir ?

Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Karmaşık Karmaşık
0
Karmaşık
Komik Komik
0
Komik
Süper Süper
0
Süper
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Çılgın Çılgın
0
Çılgın
Vogue is Art

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yazı Formatı Seçiniz
Anket
Anket içerikli bir yazı yayınlamak için seçebilirsiniz.
Hikayeniz
Kendi moda hikayenizi yazın.
Liste
Yeni bir moda listesi yaratın.
Video
Youtube, Vimeo ve Vine Videoların için
Ses
Soundcloud veya Mixcloud Dosyaların için.
Resimler
Resim veya GİF dosyaların için.