Pileli Etek Nasıl Giyilir?


Pileli etekler; 2015-2016 Sonbahar/Kış sezonunda hızlı bir yükselişe geçeceğinden mütevellit bugün sizlere pileli etek modasında son durumu aktarmak istiyorum. Popüler olan pileli etekler hangi kumaşlardan yapılıyor? Kalın pile mi? Yoksa akordiyon pile mi? Maxi boy mu? Yoksa midi boy mu? Soruların cevapları bu yazıda.

Le-21eme

Pileli Eteği Monochromatic Kombinle.
Pileli etekler; zayıf kadınlar için ideal parçalardan biridir. Pileler, vücudu dolgun gösterir. Zayıf iseniz; her türlü parça ile kombinleyebilirsiniz. Özellikle kış sezonunda trikolarla giyebilirsiniz. Lakin kilo problemi yaşıyor iseniz; monochratic yöntemi mutlaka uygulayın. Etek ile aynı renk üstler giymeye çalışın. Vücudunuzu bölmemeye çalışın. Bir de kilolu gözükmemek için maxi boy pileli etek deneyebilirsiniz. Lakin şunu eklemem gerek. Önümüzdeki sezon midi boy pileli etekler trend olacak. Maxi boylara elveda diyoruz. Tabiki seçim yine de sizin.

Desenli Kumaştan Midi Pileli Etek Giy.
2015-2016 Sonbahar/Kış sezonunda sert dokulu krep kumaşlardan yapılan geniş pileli etekler göreceğiz. Yani şifon kumaştan yapılan akordiyon pilelere elveda diyoruz. Çiçek, hayvan, meyve, colorblock ya da şal desenli bir kumaş alarak. Şöyle kendinize jilet gibi “kalın pileli midi etek” diktiriverin;-)

Triko//Tül Akordiyon Pileli Etek Giy.
Aslında akordiyon pilelere kısmen elveda diyoruz. Eğer triko ya da tülden yapılmış akordiyon pileli( ince pile) etek görürseniz mutlaka alınız. Bulursanız bana da haber verin. Hele tülden akordiyon pileli etek töbe bulamazsınız. Bir tek Burberry’ciğim de var.

Gömlek ile Giy.
“Krep kumaştan, kalın pileli, midi eteği” bembeyaz jilet gibi bir gömlekle mükemmele taşıyınız.

A Kesim Pileli Etek Giy.
A kesim pileli eteklerde 2015-2016 sonbahar/kış sezonda yer alıyor. A kesim de kalın pilelerden oluşuyor. Pileler arasında boşluklar olunca işte böyle mükemmel kabarık bir etek ortaya çıkıyor. Krem, haki ya da toprak tonlarında böyle bir eteğiniz olsun ister misiniz?

Blazer Ceket ile Giy.
Kış sezonunda pileli eteği blazer ceketle giyerek iş yaşamına adapte edebilirsin.

Olivia Palermo

Kısa Deri Ceket ile Giy.
Son yıllarda üzerimizden düşürmediğimiz crop toplar; kış sezonuyla birlikte yerini cropped ceketlere bırakacak. Bu demek oluyor ki; pileli etekler yüksek bel olmalı;-) böylece kısa deri ceketlerle kombinlenebilsin.

Etek ve Elbiselere “Pile Detayı” Eklet.
2015 Ağustos Burda dergisi de kalın pilelere işaret ediyor. Dergide elbiselerin sağ etek kısmından fırlayılan pileler görüyoruz. Oldukça orjinal bir model. Hem dikiş sever hem pile severseniz; 2015 Ağustos Burda dergisini kaçırmayınız.

The fashion cuisine

Olivia Palermo // Collage Vintage

Diğer Görseller: Pinterest


Yazıyı Beğendiniz Mi ? Hemen Paylaşın

Bu Yazıya Tepkiniz Nedir ?

Beğenmedim Beğenmedim
1
Beğenmedim
Karmaşık Karmaşık
0
Karmaşık
Komik Komik
0
Komik
Süper Süper
0
Süper
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Çılgın Çılgın
0
Çılgın
Vogue is Art

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yazı Formatı Seçiniz
Anket
Anket içerikli bir yazı yayınlamak için seçebilirsiniz.
Hikayeniz
Kendi moda hikayenizi yazın.
Liste
Yeni bir moda listesi yaratın.
Video
Youtube, Vimeo ve Vine Videoların için
Ses
Soundcloud veya Mixcloud Dosyaların için.
Resimler
Resim veya GİF dosyaların için.