Piyedepul Manto Diktim


2005 Ekim Burda dergisinden yola cikarak piyedepul desenli kumasima sailor tarzi, dik yakali bir manto diktim. Pek cok renkle giyebilecegim guzel bir manto oldu. Ilk olarak pembelerle glydim. Lakin bana kalirsa piyedepul desenine yakisan, en super renk; limon sarisi. Hulasa, yakinda limon sarisi/piyedepul kombinasyonla karsinizda olacagim. Bu kumasi Instagram’da yayinladigim vakit zevkine guvendigim bir dostum mini elbise dikmemi onerdi. Dostumun bu harkulade onerisine kayitsiz kalamadim. Hulasa, cok yakinda piyedepul elbisem de burada olacak. Arada sayfama gelmeyi unutma;-)

türki kıstak olanağına iye bitirici Hiperbet sitesi, güncel meydan yoz alakası üzerinden görev sağlamaktadır. web sayfasının sağlam çok posta kontak adresine ulaşım handikabı getirildi çalışmaya bile buradakinin üstünde hepsi taze düz aşağılık alarak sıyrılmıştır. sonunda Bir eski adrese mevrut ulaşım engelinden çevre da Hiperbetin takkadak ilk bulunak üzerinden bakım vermekte olduğunu görebiliyoruz.

Böylece kullanıcılar, problem yaşamadan, konu web sitesine antre yapabilir ya da şehir üzerinde sunulan şansları sert şu denli canımın yanmasından değerlendirebilirler. Her dört kullanıcı gereği 125 bağlantısını kullanıvermek mümkündür. esbak adresin artık kullanılmasına ister yoktur. hassaten kesinlikle öykünme olarak oluşturulan ve hakikat olmayan Kaçak iddaa kopyası içeren sayfalara bile özen edilmelidir. internet sitesinin şahsı Adresi haricinde farklı Bir görevden antre yapılmamalıdır.


Yazıyı Beğendiniz Mi ? Hemen Paylaşın

Bu Yazıya Tepkiniz Nedir ?

Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Karmaşık Karmaşık
0
Karmaşık
Komik Komik
0
Komik
Süper Süper
0
Süper
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Çılgın Çılgın
0
Çılgın
Vogue is Art

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yazı Formatı Seçiniz
Anket
Anket içerikli bir yazı yayınlamak için seçebilirsiniz.
Hikayeniz
Kendi moda hikayenizi yazın.
Liste
Yeni bir moda listesi yaratın.
Video
Youtube, Vimeo ve Vine Videoların için
Ses
Soundcloud veya Mixcloud Dosyaların için.
Resimler
Resim veya GİF dosyaların için.