Puf Yelek Nasıl Giyilir?


Mevzu puf yelek olunca erkeklerin kadınlara göre daha tarz giyindiğini mutlaka belirtmeliyim. Erkekler puf yelek konusunda açık ara öndeler. Bu noktada erkeklerden öğreneceğimiz çok şey var. Hadi o zaman keşfedelim.

Sea Of Shoes

Uzun Kalem Etekle Giy.

Spor parçaları yine spor olan parçalarla birleştirmek geride kaldı. Jean ya da taytla giyip işin kolayına kaçma. Spor parçaları feminen detaylarla bezediğinde daha stil sahibi olacağın aşikâr. Uzun kalem etek, önümüzdeki ilkbahar/yaz sezonunun favori parçalarından biri olduğuna göre şimdiden seçimini yap ve puf yelekle onu taçlandır.


Takımın Üstüne Giy.
Neden olmasın; renklere dikkat edersen bu işi başarırsın. Etek/ceket ya da pantolon/ceket birlikteliği her ikisiyle de puf yelek olabilir. Takımın üstüne de giyebilirsin. Daha ince bir puf yelek tercih edersen ceketin içine de giyebilirsin.


Blazerın İçine Giy.
Kat kat giyinme sanatının inceliklerinden biri tabuları yıkmak. Boşver süper egonu. O seni uzaktan seyretsin. Boyfriend tuxedo’nun içine puf yelek giy. Bu noktada slim puf yelek edinerek işe başlayabilirsin.

Atlantic-Pasifi

Maxi Etekle Giy.
Maxi boy parçalarla sportif üstleri birleştirmek uzun zamandır gündemde. Puffer yelek gibi sportif ve naif bir parça ancak maxi etek ile kendini gösterebilir. İnce belini vurgulamak adına puffer yeleğe kemer takabilirsin.


Jean Ceket ya da Deri Ceketin Üstüne Giy
Jean ceketiniz boyfriend ise içene; slim ise dışına olmak üzere iki şekilde puf yeleği giyebilirsiniz. Deri ceketler genelde slim olduğu için puffer yeleği ceketin üstüne giyip arz-ı endem eyleyebilirsin.

Atlantic-Pasific

Gömleğin İçine Giy.
Sen farkını yarat; gömleğini puffer’ın üstüne giy. En minimalinden bir de kemer tak. Tarzına tarz, endamına endam kat. Puffer giyeceklere ilham ver.


Montun İçine Giy.
Anvelop manto ya da uzun mantoyla dene. Puffer yeleğin ön kısımlarını kemer yardımıyla kruvaze tarzı üst üste gelecek şekilde kapat. Üstüne mantonu geçir. Mantonun önünü kapatma ki; şık puffer’ın göz kamaştırsın.

Karla’s Closet

Seer Sucker and Saddles


Diğer Görseller: Pinterest


Yazıyı Beğendiniz Mi ? Hemen Paylaşın

Bu Yazıya Tepkiniz Nedir ?

Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Karmaşık Karmaşık
0
Karmaşık
Komik Komik
0
Komik
Süper Süper
0
Süper
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Çılgın Çılgın
0
Çılgın
Vogue is Art

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yazı Formatı Seçiniz
Anket
Anket içerikli bir yazı yayınlamak için seçebilirsiniz.
Hikayeniz
Kendi moda hikayenizi yazın.
Liste
Yeni bir moda listesi yaratın.
Video
Youtube, Vimeo ve Vine Videoların için
Ses
Soundcloud veya Mixcloud Dosyaların için.
Resimler
Resim veya GİF dosyaların için.